Obrazek

S400 Hi Power

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

mrowek190 pisze:na militaria.pl można juz kupić całkiem niezła dmuchawke 47J za 1700 zł
Mógłbyś zdradzić cóż to za cudo? Czyżby BMK50? ;)
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Marku nie ,BMK sprzedaje Kolter zresztą w znacznie niższej cenie , w tej chwili w militaria są promocje i rzeczywiście można bardzo tanio kupić dobre dmuchawki w cenie mędzy 1700 a 1800 złotych w wersjach ponadlimitowych np. AA S400 Hi-Power.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
mrowek190
Posty: 41
Rejestracja: 04 lut 2008, 15:18

Post autor: mrowek190 »

dokładnie tak chodziło mi o Wiatrówke Air Arms S400 4,5 mm Xtra tylko w cenie się dziabłem hehe bo kosztuje 1799 fajny sprzet ale szkoda że można z niej legalnie strzelać tylko na strzelnicach a to link do niej http://www.militaria.pl/air_arms/wiatro ... _p2219.xml
Ostatnio zmieniony 06 mar 2008, 21:00 przez mrowek190, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Słyszałem, że autoryzowany zakład rusznikarski może wstawić regulator 16J. Ale to są moje "misie".
Cena świetna.
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
rifleman

Post autor: rifleman »

Wierzbin pisze:Słyszałem, że autoryzowany zakład rusznikarski może wstawić regulator 16J
Tylko po co pchać sie w FACa, a potem przerabiać :hm: jeśli za 1999 jest S400 Classic/Carbine w limicie? ;)
http://www.militaria.pl/air_arms/wiatro ... ml?cat=557
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Trzeba by zapytać Igora , może on byłby w stanie coś z tym zrobić bez znacznych kosztów bo cena choć dobra to przy wymianie regulatora już dobra nie będzie. Patrząc na zdjęcie trzeba przyznać ,że kartusz to ona ma słuszny :) , przy limicie 17J pewno sporo ponad setkę strzałów wyjdzie i to można zaliczyć wtedy na duży plus. W przypadku wersji Carabine to trzeba z butlą pod pachą cały czas latać :lol: .
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

rifleman pisze:Tylko po co pchać sie w FACa, a potem przerabiać
Sęk w tym, że w FAC w ogóle się nie pchasz. Kupujesz karabin ponadlimitowy, według prawa masz 5 dni na jego rejestrację. Autoryzowany zakład robi z niego 16J limitowy karabinek, a Ty cieszysz się blisko 200 stabilnymi strzałami z jednego ładowania kartusza. Co więcej - nówkę kupujesz taniej (nie wiem ile by kosztowało wstawienie regulatora).
Igor niestety nie ma uprawnień do ingerencji w broń.
Nie znam tego do końca od strony prawnej, czy takie czary-mary są w ogóle możliwe.
Kolega Ligi z Tawerny ma taki karabin. Mam nadzieję w najbliższym czasie spotkać się z nim i wypróbować to jego cudo :D

Temat pozwoliłem sobie oddzielić od dyskusji o lufach.
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

Z promocyjnych to jeszcze S410 też FAC za (chyba) 2079zł, czyli z magazynkiem dodatkowo ;)
Piszą że regulator 17-46J, choć chyba nieda "przekonać" że chce sie strzelać na tych 17 :]
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Maniek pisze:Z promocyjnych to jeszcze S410 też FAC za (chyba) 2079zł, czyli z magazynkiem dodatkowo ;)
Piszą że regulator 17-46J, choć chyba nieda "przekonać" że chce sie strzelać na tych 17 :]
Niestety tylko z magazynkiem. Strzelanie konkurencji jest dość kłopotliwe, bo nie ma możliwości na wkładkę jednostrzałową. Ale da się ;)
Można po prostu ładować magazynek pojedynczo...
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

Tam nie ma regulatora jedynie regulacja energi.
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Irku masz zupełną rację ,trzeba dokładniej określać czy chodzi o regulator czy regulację energii bo jest to faktycznie istotne , ale wybacz laikowi PCP ;) . Ale z drugiej strony mówimy właśnie o wstawieniu takiego regulatora choć osobiście pisząc o Igorze miałem na myśli wyregulowanie karabinka na podlimitowy ,a nie wstawianie regulatora co niezależnie od wykonawcy pociągnie za sobą znaczne koszty.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Niestety z bronią może majstrować tylko rusznikarz... :(
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Surveyor
Posty: 81
Rejestracja: 28 kwie 2006, 16:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Surveyor »

Dla tej enrgii wychodzi ponad 400m/s, czyli nieźle naddźwiękowa :) Czy jest tutaj huk wystrzału? Z tego co pamietam w KBKS nie było a on chyba też ma ponad 1mach. Ktoś może mnie laikowi wytłumaczyć jak to jest?
Druga sprawa, to rejestracja. Z tego co wiem to trzeba jakieś 500zł zapłacić za rejestrację i nie trzeba chodzić tylko na strzelnicę. Jak to jest dokładnie?
Jakby nie patrzeć na mnie 47J nawet z PCP robi wielkie wrażenie i chyba będę się zastanawiał :D
CZ 200s, Harry 70 designed & made by Alchemik ( jeszcze w produkcji :) ), teraz zbieram na szkiełka
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Huk wystrzału z S400 jest dość odczuwalny nawet w limicie.
Rejestracja to koszt ok 500zł + testy psychologiczne - nie każdy je przechodzi ;)
Strzelanie wyłącznie na atestowanych strzelnicach, tak jak KBKS czy centralny zapłon.
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

Zapytajcie Igora na pw, on załatwiał coś takiego z obniżeniem energii do limitu. Chyba gdzieś mu to skręcili i wystawili papier.
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
ODPOWIEDZ