Obrazek

Luźne pogaduchy (czyli to co nas dotyczy i nie tylko)

Awatar użytkownika
diacon-fox
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 789
Rejestracja: 23 lip 2012, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: Luźne pogaduchy (czyli to co nas dotyczy i nie tylko)

Post autor: diacon-fox »

kamazek pisze:Uwaga, coś dla ludzi o mocnych nerwach i zwieraczu :devil2:

https://www.youtube.com/results?search_ ... ek+strzela
Normalnie, aż Ci odmachałem :aloha:
Pro Sport + SWFA SS 10x42
S400 + Vortex Diamonback Tactical 4-16x44
Feinwerkbau 600
Beeman P17 + "kulminator"
M4 Full Metal kaliber 6mm
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3168
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Luźne pogaduchy (czyli to co nas dotyczy i nie tylko)

Post autor: kamazek »

diacon-fox pisze:Normalnie, aż Ci odmachałem :aloha:
Dzięki takim ludziom, jak Ty wiem, że warto tworzyć takie filmy !
Nie wszyscy będą w stanie wytrzymać napięcie, jakie będzie w następnych produkcjach, ale jest to sztuka wyższa, nie dla każdego !
Już niedługo następna część tej epickiej sagi, o przewrotnym tytule roboczym "kamazek strzela 2".
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6433
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Luźne pogaduchy (czyli to co nas dotyczy i nie tylko)

Post autor: Qbuś »

"kamazek strzela 2"
To takie "kino niezależne" (niszowe), chętnie obejrzę część 2, w pierwszej bardzo się wzruszyłem i nie wiedziałem co napisać w recenzji. Kręć dalej, miejsce wśród wybitnych się znajdzie :D .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3168
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Luźne pogaduchy (czyli to co nas dotyczy i nie tylko)

Post autor: kamazek »

Qbuś pisze:
"kamazek strzela 2"
To takie "kino niezależne" (niszowe), chętnie obejrzę część 2, w pierwszej bardzo się wzruszyłem i nie wiedziałem co napisać w recenzji. Kręć dalej, miejsce wśród wybitnych się znajdzie :D .
Raczek i Torbicka nie napisaliby lepszej recenzji, zadedykuję Tobie część trzecią mojej epopei, "kamazek strzela focha" :)
108 pisze:Pozwolicie że skomentuję w ten sposób :)
https://www.youtube.com/watch?v=Z9VQ089v9VQ
Porównanie z "Rejsem" to dla mnie zaszczyt :king: , muszę tylko ograniczyć eskalację wydarzeń, wyrobiony widz może tego nie wytrzymać :hm:
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
janusz22551

Re: Luźne pogaduchy (czyli to co nas dotyczy i nie tylko)

Post autor: janusz22551 »

kamazek pisze: Już niedługo następna część tej epickiej sagi, o przewrotnym tytule roboczym "kamazek strzela 2".
Czekam z niecierpliwością ;)
Awatar użytkownika
diacon-fox
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 789
Rejestracja: 23 lip 2012, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: Luźne pogaduchy (czyli to co nas dotyczy i nie tylko)

Post autor: diacon-fox »

Wybitne...powtarzam, wybitne dzieło :!: kino jak najbardziej niszowe nastawione na konkretnego widza. Scenografia i gra aktorska warta Oskara :) Główny bohater filmu (niemy protagonista) po prostu miażdży widza swoją grą aktorską. Jedynie za pomocą gestów i mimiki przelewa na ekran multum wszelakiej ekspresji...niepewność, skupienie, radość, są tylko nielicznymi z wielu odczuć jakie widź otrzyma podczas oglądania tego arcydzieła. Sama fabuła, jak i kwestia stopniowego budowania napięcia zasługuje na ocenę 10/10. W pierwszej części wiele zostało niedopowiedziane dlatego z niecierpliwością czekam na część drugą sagi, w której (mam nadzieję) główny wątek fabularny zostanie rozwinięty i dowiemy się więcej o niemym protagoniście oraz jego celu...kim On jest? co zamierza? ahhhh...mogę tylko domniemywać :D
Pro Sport + SWFA SS 10x42
S400 + Vortex Diamonback Tactical 4-16x44
Feinwerkbau 600
Beeman P17 + "kulminator"
M4 Full Metal kaliber 6mm
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3168
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Luźne pogaduchy (czyli to co nas dotyczy i nie tylko)

Post autor: kamazek »

O ile wcześniej miałem jakieś wątpliwości, co do unikatowej w skali światowej wartości mojego dzieła, to teraz po słowach diacona, jestem już pewien...Nie mogę zostawić milionów widzów spragnionych głębokich doznań intelektualnych samych, w zalewie wszechobecnej tandety i kiczu !!!
Decyzja może być tylko jedna ! Całkowicie poświęcam się twórczości filmowej i rezygnuję z innych przyjemności, w tym trywialnego strzelania, zostawiam to innym, mniej wyrobionym intelektualnie osobom !
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
kilo
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 303
Rejestracja: 10 wrz 2016, 16:19
Lokalizacja: Wrocław

kilo

Post autor: kilo »

I na tym można by zamknąć karierę Kamazka na forum :ban:
Tak mu wszyscy doborze życzyli, a tu takie zdanie na koniec :kijemgo:
3x Niemiec, Niemka, Amerykanka i Czeszka= :hm:
szczelać nie umim ale ftrafiam 8)
janusz22551

Re: Luźne pogaduchy (czyli to co nas dotyczy i nie tylko)

Post autor: janusz22551 »

Czyli w maju, My mniej wyrobieni intelektualnie, będziemy strzelać a Piotruś będzie tylko filmował naszą zabawę :hm: . Chyba nie zniżysz się do naszego poziomu :!:
I w taki oto sposób, jeden konkurent mniej :lol: , a przy okazji porządny filmik powstanie :aloha:
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6433
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Luźne pogaduchy (czyli to co nas dotyczy i nie tylko)

Post autor: Qbuś »

Kamazek "kłamie jak pies" (czytajcie między wierszami), on chce uśpić waszą (i naszą) czujność i w Maju trach !, trach !, trach ! i wygra, ale my nie damy się na to nabrać. Kręć filmy i strzelaj, bo jak nie to wiesz co...........................wiem gdzie mieszkasz :devil2: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3168
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Luźne pogaduchy (czyli to co nas dotyczy i nie tylko)

Post autor: kamazek »

Czołowi reżyserzy europejscy i amerykańscy, poparci kapitałem prezydenta USA, zaproponowali mi odkupienie praw autorskich do następnych części monumentu epickiego "kamazek strzela" do części 99 włącznie.
Ponieważ moja pazerność na kasę jest większa od talentu, przystałem na ich warunki :/
W końcu równowartość 3 paczek śrutu Tomitex szpic gładki to nie w kij dmuchał :up:
W związku z powyższym, jestem zmuszony odszczekać obraźliwe słowa wypowiedziane pod adresem moich strzelających kolegów !
Poddaję się dobrowolnej karze nie uczestniczenia w żadnych spotkaniach strzeleckich ani zawodach i piknikach w tym roku ;(
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
St g Mechanik
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 174
Rejestracja: 24 gru 2016, 13:45

Re: Luźne pogaduchy (czyli to co nas dotyczy i nie tylko)

Post autor: St g Mechanik »

:hm: Tylko uważaj żeby sodowka nie odbiła bo jak coś pójdzie nie tak, np główny bohater zażąda wyższego honorariuum, to co? Jak wrócisz do ciezkiej tyrki na piknikach i zawodach :placze:
janusz22551

Re: Luźne pogaduchy (czyli to co nas dotyczy i nie tylko)

Post autor: janusz22551 »

kamazek pisze: Poddaję się dobrowolnej karze nie uczestniczenia w żadnych spotkaniach strzeleckich ani zawodach i piknikach w tym roku ;(
Nie ma tak lekko :nie: Nie wymigasz się a kara musi być :hm: Za karę musisz uczestniczyć we wszystkich imprezach organizowanych Przez Chomik Projekt i FHC :uzi: :D .
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3168
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Luźne pogaduchy (czyli to co nas dotyczy i nie tylko)

Post autor: kamazek »

Nie naciskajcie, to już postanowione :pa:
Wbiłem już zresztą gruby gwoźdź w lufę coperka ;((
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Re: Luźne pogaduchy (czyli to co nas dotyczy i nie tylko)

Post autor: mimut »

kamazek pisze:Czołowi reżyserzy europejscy i amerykańscy, poparci kapitałem prezydenta USA, zaproponowali mi odkupienie praw autorskich do następnych części monumentu epickiego "kamazek strzela" do części 99 włącznie....
No to zakupisz coś innego i będzie kolejna seria o niuansach technologicznych. Rozłożysz to na 7 sezonów i wszyscy będziemy szczęśliwi ;)
ODPOWIEDZ