Obrazek

Slavia 634

Noozer
Posty: 121
Rejestracja: 19 gru 2006, 14:34
Lokalizacja: Świecie

Slavia 634

Post autor: Noozer »

Witam.
Na tym forum doczytałem się wielu niedoskonałości hatsana ale tez jego plusów. A co do tuningu to jestem zielony :p. I nie potrafie.
Z uwagi że nie jestem "dużym" człowiekiem i amatorem odrzut w może grać tu sporą role.
Postanowiłem dorzucić troche pieniędzy do modelu Slavi (634). Może i jest słabsza ale "celniejsza", mam tu kilka pytań odnośnie.
I : http://www.vmax2.pl/sklep/product_info. ... 19eeb6da43

1.Czym różni się Slavia 634 Lux od Slavi 634.
2.Czy Slavie 634 można zakupić taniej w jakimś innym sklepie niż w/w.
3.Czy Slavia 634 w w/w sklepie ma gwintowaną lufe ?
Z góry dziekuje.
Pzdr Noo
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

1.Czym różni się Slavia 634 Lux od Slavi 634.
2.Czy Slavie 634 można zakupić taniej w jakimś innym sklepie niż w/w.
3.Czy Slavia 634 w w/w sklepie ma gwintowaną lufe ?
1. W zasadzie Slavia 634 jest w wersji LUX, ostatnio pojawiło się kilka modeli Hunter czyli z baką policzkową
2. Raczej nie.
3. Zapewne lufa jest GW, nie słyszałem nigdy o gładkiej w Slavi :)
AA TX200 HC
Logan

Post autor: Logan »

1 Slavia 634 jest tylko w wersji LUX i Hunter ale Huntera ciężko znaleźć... Ponoć się pojawiły ale ja jeszcze nie widziałem.

2. http://www.szuster.com.pl/cenniki/cennik-CZ.htm prawie na samym dole... Nie sprzedają wysyłkowo ale jak chcesz to kupię i wyślę Ci... Jak byś był zainteresowany to daj znać na PW.

3. CZ nigdy nie robił wiatrówek GL. Pod tym względem są tradycjonalistami.
Noozer
Posty: 121
Rejestracja: 19 gru 2006, 14:34
Lokalizacja: Świecie

Post autor: Noozer »

Dzieki +
A tak wogole to ile bys sobie liczyl za przesylke? Moj ojciec często jezdzi z okolic Bydgoszczy do Bystrzycy Kło. To może by nie trzeba było zawracać Ci 4 literek :D
A i jaka jest roznica miedzy 634 lux a tym Hunter tylko tym że ma tą bake policzkową?

Na allegro Slavie 634 Hunter można kupić tu :
http://www.allegro.pl/item150368120_hit ... 634_l.html

@edit
Jest sklep współpracujący w Świeciu (tam gdzie mieszkam)/Bygdoszcz/Toruń.
Zobacze czy aby zakupić Slavie będzie trzeba sie ruszać za miasto :D
Logan

Post autor: Logan »

Wysyłka z ubazpieczeniem pocztą to około 23 PLN... Dla mnie to żaden problem. Jeden z kolegów już korzystał z mojej pomocy.
Noozer
Posty: 121
Rejestracja: 19 gru 2006, 14:34
Lokalizacja: Świecie

Post autor: Noozer »

OK Thx.
Jakby co to napisze na PW.
Lecz po świetach przejde się do sklepu w Świeciu (był wymieniony na tamtej stronie) może tam bedzie Slavia 634 Hunter w podobnej cenie a jak nie to napisze na PW.
Jeszcze tylko 80zl ;p
Adam... Obrazek w stopce jest za wysoki
IACEk
Posty: 15
Rejestracja: 02 gru 2006, 16:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: IACEk »

Kupuj w Szusterze bo tam najtaniej a Hunter ma tylko zmieniona kolbe i niczym innym sie nie rozni. Hunter w Szusterze kosztuje 475zl, chyba taniej sie nie da, zwykla kosztuje 450zl. Sam bede u nich kupowal.
Jande
Posty: 128
Rejestracja: 28 sie 2006, 11:16
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: Jande »

Zajrzyj tutaj http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=290 ... via+hunter jest zdjęcie łoża Slavi Hunter
AA s400 Classic / DOT 4-16x42

Hatsan 70>Slavia 634>HW 95>HW98
Noozer
Posty: 121
Rejestracja: 19 gru 2006, 14:34
Lokalizacja: Świecie

Post autor: Noozer »

Jak już to już. 25 zl to nie duzo. A kolba bardziej mi sie w hunterze podoba :D
Adam... Obrazek w stopce jest za wysoki
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Kurcze potaniały te Slavki. Jak ja chcialem kupic to 600stowek kosztowala :/ Moze i ja sie w przyszlym miesacu skusze na kolejna dmuchawke :)
Bezbronny
IACEk
Posty: 15
Rejestracja: 02 gru 2006, 16:53
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: IACEk »

A no potanialy, ja tez sie na Huntera czaje ale standardowa tez nie jest zla, drewno jakies ladniejsze, zastanawia mnie tylko wygoda trzymania tego Huntera, przy spuscie jest mniej miejsca na reke niz w wersji zwyklej - wiecie o co chodzi?, tak przynajmniej wychodzi ze zdjecia no ale to juz w sklepie sobie dokladnie obadam.
Noozer
Posty: 121
Rejestracja: 19 gru 2006, 14:34
Lokalizacja: Świecie

Post autor: Noozer »

Ahh Hunterek wyglada tak bardziej ? "przyzwoicie"? poprostu bardziej mi sie podoba i ciemny kolor drewna nie bedzie tak widać jak sie .. :p (popsuje).
Niedługo czas 350~ km przejechac aby zobaczyc lecz pierw telefon do salonu sprzedazy Szustera.

A tak inna droga slavka ma inna kulture pracy (nawet nieztuningowana) niż hatsan.
I łatwiej tłumik jest zainstalować :]
http://www.cekaus.pl/index.php?idmenu=728
"Na samym dole"
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

nie polecam przejściówek.

Na dłuższą mete podobno nie utrzymają osiowości tak jak normalnie zrobiony tłumik (bezpośrednio na lufe).
Noozer
Posty: 121
Rejestracja: 19 gru 2006, 14:34
Lokalizacja: Świecie

Post autor: Noozer »

A jak na slavke "zarobic" tlumik bezposrednio na lufe ile cos takiego kosztuje bo ja newbie :d
Adam... Obrazek w stopce jest za wysoki
Logan

Post autor: Logan »

Noozer pisze:A tak inna droga slavka ma inna kulture pracy (nawet nieztuningowana) niż hatsan.
Tutaj niestety się mylisz... Choć ponoć ostatnio się to poprawiło... Ja kupiłem swoją w październiku i niestety bez przesmarowania nie dało się strzelać. Zgrzyt, brzękot i jęki wydobywały się z karabinka. Fakt że smarowanie to nie tunning ale Hatsan nawet po rozsądnym przesmarowaniu też mocno się poprawia.
ODPOWIEDZ