Obrazek

Mały test Gamo 440...lepiej późno jak... ;)

Testy zestawów wiatrówkowych. Opinie, funkcjonalność, skupienia. Najlepiej poparte zdjęciami.
Awatar użytkownika
Superfrog
Posty: 56
Rejestracja: 13 sty 2007, 10:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Superfrog »

Pewnie najwcześniej w przyszłym tygodniu go dostanę z powrotem. A w CF30 nie da rady wymienić samej lufy bo jest to część mechanizmu. Zobaczymy jak to wyjdzie.
Gamo CF30 GL LR + Leapers 3-9x32AO
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

pierwsze koty za płoty jak to mówią :) , pogoda dzisiaj ok-słonko świeci wiatr nie wieje więc można było na krótką chwilę wybrać się na strzelanko, próba na 90m-przecież zawsze chciałem :D , wstępna przymiarka co do punktu celowania, zero na 35m więc trzeba było go m/w złapać-położyłem kamień jakieś 1,2m wyzej, jakże przydałby się mildot i większy zoom :hm: , ale cóż-jest jak jest :) , pozycja na klęczka, śrut Exact 4,53, odległosć bite 90m +- ok 2m na plus, wynik zapewne nie powala z nóg ale z zoomem x 4 źle się strzela na tą odległość, mimo wszystko wynik mnie zadowolił w pełni, przy odpowiedniej pozycji i lupce z powodzeniem skupienie nie powinno wyjść poza punktowane pola w tarczy-i o to chodzi :) do tarczy poszło 20 strzałów, 10 - poprawka i następne 10, z których weszło 13 :) Wnioski: zakup lepszej lupki :)

Obrazek

Obrazek
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Superfrog
Posty: 56
Rejestracja: 13 sty 2007, 10:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Superfrog »

Gratuluje wyniku, ważne że w tarcze walnął a w zimową wietrzną pogodę to zawsze trudniej się strzela. Bardzo ładny ten Gamo! Ma coś w sobie - gdybym nie kupił CF30 to pewnie huntera bym kupił. Wkrótce ja tez dorzucę test mojego Gamo po tunignu tylko że nie mam lunety :(
Gamo CF30 GL LR + Leapers 3-9x32AO
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

wynikiem tego nazwać raczej nie można :lol: ale mam m/w rozeznanie czego można się spodziewać na tej odległości, sukcesem będzie skupienie wszystkich strzałów w punktowanym polu :)
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Superfrog
Posty: 56
Rejestracja: 13 sty 2007, 10:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Superfrog »

Dobra, nie bądź taki skromny. Gamo to nie wyczynowy sprzęt. Dawaj w takim razie na strzlenice w weekend i dorzuć nowe fotki na forum. Ja też mogę spróbować 100m ze swojego Gamo ale albo bez lunety albo z lunetą tesco 4x20 to chyba nie ma sensu :)
Gamo CF30 GL LR + Leapers 3-9x32AO
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

ok, jutro jak pogoda dopisze postrzelam troszkę dłużej, zobaczymy co z tego wyniknie ;)
AA TX200 HC
kraina
Posty: 179
Rejestracja: 01 lis 2006, 7:28
Lokalizacja: Białystok

Post autor: kraina »

stworek5 - (predatorek)!!!!! ;) chylę czoła , ciekawe czy mój Hary na 100 m by dał radę?? ;), strzelałem do tarczy na 50 m na krytej strzelnicy Pan z obsługi uśmiechał się z pod wąsa ;) , ale ja sie nie zdeprymowałem opad śrutu w moim Harym to ok 20 cm ale o dziwo w pionie ;) śrut Umarex grzybek gładki, jak dotad najlepszy do mojej luśni czekam na JSB Exact bo nie miałem jeszcze przyjemności z tego strzelać.
Ostatnio zmieniony 04 lut 2007, 12:38 przez kraina, łącznie zmieniany 1 raz.
bo człowiek czasem musi sobie Blow,H100.22cal.&Belomo,HW97k&Leapers
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

kraina pisze:opad śrutu w moim Harym to ok 20 cm ale o dziwo w pionie ;)
To tak jak z tą windą w "Nic śmiesznego"... :lol:
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
kraina
Posty: 179
Rejestracja: 01 lis 2006, 7:28
Lokalizacja: Białystok

Post autor: kraina »

:lol: :lol: :lol: lubię ten film :D :D :D
bo człowiek czasem musi sobie Blow,H100.22cal.&Belomo,HW97k&Leapers
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

kraina pisze:śrut Umarex grzybek gładki,
a właśnie, nigdzie nie widziałem testu tego śrutu, następnym razem kupię na próbę, dziś doszła do mnie przesyłka: trzy Tomitexy, LOK, szpic gładki i kula moletowana, z tej ostatniej kiedyś strzelałem z harego, na pewno lata o niebo lepiej od gładkiej a więc czekam na odpowiednią aurę i zapewne "wyprowadze" gamonia na spacer ;) , udało mi się też znaleźć tarczkę podziurkowaną tym śrutem z 25m:

Obrazek
AA TX200 HC
kraina
Posty: 179
Rejestracja: 01 lis 2006, 7:28
Lokalizacja: Białystok

Post autor: kraina »

ja w niedzielę postaram się coś na tarczy pozaznaczac ;), w plenerze jak pogodea dopisze ładniejsza
bo człowiek czasem musi sobie Blow,H100.22cal.&Belomo,HW97k&Leapers
ODPOWIEDZ