Obrazek

Luźne pogaduchy (czyli to co nas dotyczy i nie tylko)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6432
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Wojtek, dobrze kojarzysz,ta ul. się nazywa, i teraz pełna nazwa ;) "Franciszka i Stanisława Żwirki i Wigury", prowadzi do Smolca a Rakietowa wchodzi na teren lotniska .
Obrazek

Dodam jeszcze , że teren jest poza granicą Miasta :D

Mateusz, a ta trawa to przypadkiem nie ma w nazwie "konopie" ? :hihi:

Ps. Wojtek, "Skończyła się pewna epoka" teraz mamy NATO, ja to już nawet do garażu nie mam po co jeździć, a mam w miejscu takim że, HO! HO! (kiedyś) :maruda:
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

Żwirki Franciszka i Wigury Stanisława.
Historia polskiego lotnictwa...
Qubo nie infomuj Mattiego o trawie, bo wianki będzie wyplatał :lol:
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

E tam, zalać to cholerstwo tym co korzenie wypala (nie pomnę nazwy) coby pod nami była goła ziemia i się z dziadami kleszczakami nie żreć. jak będzie trza cienia to się na namita ściepiemy takiego jak na bazarach mają.

Ps. Po dzisiejszych testach z okna MRV'ka wraca do łask (zmiana drivera i diody na q5 low Vf - com się nakurwował jak to składałem), jakże się Krzyśku cieszę, że jej nie kupiłeś. Tera dopiero zaczęła świecić, będzie pikne światełko na nocniki :). A jak pięknie zogniskowana równitki okrągłay spot jakby nożem wyciął na 50m ma coś ponad 1m średnicy :). DBS idzie jako światło użytkowe, a niedłogo zawita do mnie na tesy wf-502 i jakiś saik (zaletę to ma taką, że jest koszyk na 3 razy AA, albo tuleja na 1x18650) do tego gładkie lustro z alu i szklana szybka) będzie się działo, że hej. Namówię Roberta żeby kiedy gdzie po 23 za Wrocław pojechać i będziem świecili i luxy mierzyli :).

Ps2. Jakby miał tokarkę to bym się nie jebał z szukanie obudów.
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
Awatar użytkownika
RETROPER
Posty: 825
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:28
Lokalizacja: Nowa Ruda/Wrocław

Post autor: RETROPER »

irak pisze:Ps2. Jakby miał tokarkę to bym się nie jebał z szukanie obudów.
To masz okazję bo wisi takowa na beżowym w dziale targowisko, zresztą linka Ci już słałem.
Steyr 110FT + Light Stream 4,5-14x44
jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: jamba »

Qba ,absolutnie nie tęsknie za tamtymi czasami---to była przenośnia,do sposobu załatwiania kiedyś wszystkiego za flaszkę :D Hahaha na tej drodze uczyłem jeżdzić kiedyś Beatę,ona jeżdziła a ja gapiłem się na maszyny ---na scieszce schodzenia , :lol: miejsce spokojne -chyba?...będe śledził poczynania,szkoda ,że teren nie prywatny i nie ogrodzony,bo by się rozwiesiło spadochron ---D5 taki biały desantowy,którego mi myszy w piwnicy zagryzają :hihi: ale jak trzeba to poświece te 80 m szmaty :lol: :lol: :lol: myśle że będziecie jeżdzić tam częsciej ,więc podrzuce go Wam ,3 metrowa tyczka w środek i 28 linek do podśledziowania :D Daszek jak znalazł :D
Yupikayey...Motherfruck.. ROZBROJONY :(
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6432
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Znalazłem jeszcze starsze zdjęcie tego miejsca,widać że jak to u nas bywa, nietrafiona inwestycja..............została "zaniechana" :?: (ale przynajmniej "wały" zrobione :) (ta czarna przerywana kreska to granica miasta "W")


Obrazek
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6432
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Wstępnie chciał bym zarezerwować termin na sobotę, koszenie, przyswajanie terenu, trening strzelecki, itp, wpisujcie kto,gdzie i o której (niezmotoryzowani głównie !) co by to jakoś ogarnąć "logistycznie" :?: :?: :?:
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
RETROPER
Posty: 825
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:28
Lokalizacja: Nowa Ruda/Wrocław

Post autor: RETROPER »

Ja piszę się na sobotę na ogarnianie, przyswajanie, rozdziewiczanie, przystrzelanie terenu,
grilowanie i gawędzenie o dupie Maryny i jej zabawkach dopiero popołudniu od ok 14-15°°
Jeśli coś się zmieni to dam znać
Steyr 110FT + Light Stream 4,5-14x44
jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: jamba »

Koledzy drodzy!!!! pianki --najlepiej suche,pontony i butle do nurkowania będą potrzebne na sobote ;) Właśnie o takiej pogodzie mówili w TV
Yupikayey...Motherfruck.. ROZBROJONY :(
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6432
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

jamba pisze:Koledzy drodzy!!!! pianki --najlepiej suche,pontony i butle do nurkowania będą potrzebne na sobote ;) Właśnie o takiej pogodzie mówili w TV
Nie wieżę w "prognozy TV" :) a na sobotę szykuję krótkie spodenki i olejek do opalania :PP
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: jamba »

Qbq ,obyś miał racje :D ,bo powódz będzie, jak tak t alej będzie lało ;(
Yupikayey...Motherfruck.. ROZBROJONY :(
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Qbuś ja sobotę od rana do wieczora mam wolną ;)
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

Niedługo będą światełka pozamawiane. Dla Quby jedno małe, dla Mateusza średnie, dla Roberta małe i duże.

Edyta: Chodzi mi po głowie ciągle zrobienie palnika mam na oku 3 obudowy i nie wiem na co się zdecyduję :).

Niedługo pewnie się testy u Igora szykują, jak wróci z Chorwacji, ma ktoś z Kolegów statyw do aparatu a najelepiej dwie sztuki.
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6432
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Rysiek ! Ty mi szybko pisz czy masz jeszcze żyłkę do kosy, bo ja dzisiaj "poszalałem" na strzelnicy i "wykosiłem" całe paliwo i żyłki mało co zostało :?:

Na sobotę będę miał szpadel, małe grabie, pojemnik na "kamory", a przydała by się "maczeta" co by te "badyle" przy wjeździe wyrżnąć, no i jakieś rękawiczki (mam jedną parę , ale nie oddam) :PP
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
materatz
Posty: 650
Rejestracja: 24 kwie 2008, 19:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: materatz »

Witam.

Widze ze sie koledzy wzieli do roboty.
Oczywiście służę pomocą ale zostałem zatrudniony w firmie co to wyciorem szorowanie lufy w narcomani polecają i jestem niedyspozycyjny :(

Jutro sie dowiem czy wogole na zawody pojadę :(:(:(

Qbuś a ja mam roundapa, specjalnie na okazje porządkowania, utajonego jakbyś wyhaczył opryskiwacz to możnaby zlać stanowisko.
TXHC, QB78, Slavia631
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły!
ODPOWIEDZ