Obrazek

iWeb a Tawerna

Spam, Archiwum Forum.
Awatar użytkownika
Daras
Posty: 626
Rejestracja: 14 mar 2007, 20:17
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: Daras »

Czytam i się dziwię gdzieście to wszystko wyczytali, gdzie potępiają tych co nie mają przynajmniej S400. Panowie trochę obiektywizmu, mniej szowinizmu i będzie OK.
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

można znaleźć takie posty-w zdecydowanej większości od nowych userów z dobrym sprzętem którzy bazują na zaczytanych wiadomościach, inna sprawa to to ze iweb zrzesza w większości strzelców HFT i w większości karabinki są klasyfikowane pod kątem przydatności do tej właśnie dyscypliny, i chyba też nie bez racji - inna para butów to strzelanie rekreacyjne gdzie odległość i cel jak i posiadany karabinek jest sprawą indywidualną tak jak osiągane wyniki-raz lepsze raz gorsze ale cieszą ;)
AA TX200 HC
nunez
Posty: 770
Rejestracja: 03 wrz 2006, 18:18
Lokalizacja: Stępna

Post autor: nunez »

No niestety Darku raczej nie masz racji -było dużo takich postów....kiedyś
teraz z tego co widze zmieniło sie na lepiej
masz racje co do tego ,że trzeba być bardziej obiektywnym a mniej szowinistycznym :)
pozdrawiam Jarek
;slavka634;
Awatar użytkownika
kamilenski
Posty: 162
Rejestracja: 29 lip 2008, 9:03
Lokalizacja: Kopenhaga / Malmo

Post autor: kamilenski »

Hatsan 125, 5.5mm, Walther 4x32, prowadnica ertalon...
Awatar użytkownika
Miroslaw
Posty: 11
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Miroslaw »

Jest na iwebie dwóch "zealotów" którzy na wszystkich nowych, a w szczególności właścicieli "chinek" i innych mniej słusznych niż HW karabinków napadali,ale ostatnio coś przycichli. Zapewne zajęcia szkolne przeszkadzają im w "kontrolach". Ale uwaga! jeden z nich pisuje na tym portalu. Pozdrowienia.
HW30s,QB18.Crosman3576,Crosman1008.
Awatar użytkownika
Daras
Posty: 626
Rejestracja: 14 mar 2007, 20:17
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: Daras »

Na iwebie jest prawie 14 tyś użytkowników, dlatego jakaś czarna owca może się trafić, ale generalnie nie jest źle. Zresztą powiem szczerze że wolę konstruktywna krytykę od pochwał, a zakupu B3 raczej nikt nie pochwali.
Maruda
Posty: 921
Rejestracja: 20 lut 2007, 13:49
Lokalizacja: Józefów

Post autor: Maruda »

Będę przewrotny. Zakupu nie pochwalę, ale posiadanie tak. Mam to ustrojstwo 4 lata, wystrzelone przeszło 10 k śrutu i palce mam wszyskie 21. Teraz zaprawia się na niej sąsiad, choć pod moim czujnym okiem.
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Daras pisze:Zresztą powiem szczerze że wolę konstruktywna krytykę od pochwał, a zakupu B3 raczej nikt nie pochwali.
Zgadza się po trzykroć! KONSTRUKTYWNĄ to słowo klucz. Tegoż konstruktywizmu niestety często brakuje. Inna rzecz że jest to zauważalne w każdym zbiorowisku ludzkim, u nas też żeby nie było że jesteśmy świętsi od papieża. A na iwebie ze względu na podane przez Ciebie rozmiary, przybiera to bardziej widoczną formę.
Niestety i musisz to sam przyznać, często temat zaczyna się normalnie, przez kilka stron jest fajnie a potem zaczynają się osobiste wycieczki pana X do pana Y, albo natrząsanie się, czy "fachowe" porady: "to trzeba było za tę cenę kupić (tu wstaw nazwę)". Dopiero interwencja któregoś z modów, lub zwykłe zmęczenie adwersarzy przywraca dyskusję na właściwe tory. Żeby nie być gołosłownym: temat o Hatsanie AT44.
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
jarek m
Posty: 1272
Rejestracja: 29 lis 2007, 23:31

Post autor: jarek m »

Luciush masz rację. Co do konstruktywnej krytyki to jest z nią tak jak z obiektywizmem mediów - wszyscy o tym mówią, ale ciężko znaleźć. Ja ostatnio drążę iweb w temacie PCP (HW100 kontra reszta dmuchaw) i jest sporo konstruktywnej krytyki, ale nie mniej stwierdzeń kategorycznych w oparciu o doświadczenia nie z tym karabinkiem, który się krytykuje. Jest też odwrotnie, czyli coś jest super, ale dlaczego dojść nie sposób, bo zaraz tworzą się pary adwersarzy i dyskusja przenosi się na poziom "kto - kogo". Tak jest w wątku o AT44, tak jest też o Gunpowerze. Taka to natura forum dysykusyjnego. Choć jeśli ktoś w życiu nie trzymał np. falcona w rękach, ale pisze, że lufa będzie robiła za żagiel, a nie pisze, że przypuszcza, że może robić za żagiel to nie jest żadna krytyka, ale wprowadzenie w błąd.
Colty navy x 2
Hawken Thompson/Center .45
S400+Hawke Varmint II
BSA Hornet
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

Offtop:
To będzie offtop, ale jak chcesz kupować coś konkretnego to lepiej FWB p70 od Niemców i odesłać do Igora na podniesienie energii. Dlaczego Hw 100 nie jest super to mogę kilka powodów wymienić, które mi w nim nie pasują i dlatego go nie mam. Jak coś pytaj na pw.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2008, 22:55 przez irak, łącznie zmieniany 1 raz.
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

O i oto jak według mnie powinna wyglądać wzorcowa odpowiedź kogoś, kto naprawdę ma coś do powiedzenia w temacie. Brawo Irek! :)
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
kilerpulawy
Posty: 56
Rejestracja: 27 lip 2008, 22:06
Lokalizacja: Puławy

Post autor: kilerpulawy »

Witam czy ktoś ostatnio próbował zarejestrować się na beżowym :?: Za nic nie przychodzi mi link aktywacyjny na maile :/
Harnaś 55+zestaw alchemik,Magnum 4,5+gamon 3-9x40,Crosman 3576, QB78 + BSA 3-12x40,
Awatar użytkownika
Kilan
Posty: 1321
Rejestracja: 22 mar 2008, 10:15
Lokalizacja: Rypin

Post autor: Kilan »

Może dlatego, że chcesz aktywować konto na mail z wp.pl??
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=46409
5-ta linijka.

Pozdro
Kandar CP1, Beeman PCA, umarex fusion, fwb300s uni, tx200mk3
kilerpulawy
Posty: 56
Rejestracja: 27 lip 2008, 22:06
Lokalizacja: Puławy

Post autor: kilerpulawy »

No tak jak sie nie czyta regulaminy ,to tak jest hehe :lol: Dzięki
Harnaś 55+zestaw alchemik,Magnum 4,5+gamon 3-9x40,Crosman 3576, QB78 + BSA 3-12x40,
Zablokowany