Obrazek

strzelanko??

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
arturio111
Posty: 299
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:37
Lokalizacja: Police

strzelanko??

Post autor: arturio111 »

Witam!
Jest ktoś może ze Szczecina lub Polic? Było by miło popstrykać "Nie samemu"
gamo pr-45, hw-35, Walther CP-88
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

ja w sumie żadko tam zajezdzam ale nieraz strzelam - tylko z drugiej stronki Odry :) , co do Szczecina i okolic to są dosc dobrze zorganizowani na iweb.pl:

http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=232 ... light=part
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
arturio111
Posty: 299
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:37
Lokalizacja: Police

Post autor: arturio111 »

Stworek
A widziałeś z czego oni strzelają :szok: ?? No nie wiem, czytając posty wydają się w porzo chłopaki i mają strzelnicę gdzieś u mnie w policach. Ale nie wiem czy jest sens tam jechać, jedyne co można zrobić to się zbłaźnić. Z ichniejszego sprzętu można uzyskać dobre wyniki a hatsanik niestety nie za bardzo pasuje do takiej kompanii. Może się mylę, sprubuję ich jakoś namierzyć. W każdym razie dzięki bardzo za info!!!
gamo pr-45, hw-35, Walther CP-88
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

:) widziałem widziałem :okok: , w sumie ja też strzelam z kumplem-posiadaczem Noriki marvic-gold i AA s400, w jakie lupki są wyposażone te sprzęty nie bedę pisał, w każdym razie nie przeszkadza to w przyjemnym sprędzeniu czasu :okok:
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
arturio111
Posty: 299
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:37
Lokalizacja: Police

Post autor: arturio111 »

Może masz i rację, zawsze można spróbować może okaże się że będzie całkiem przyjemnie. Zobaczymy, jak nie spróbuję to się nie dowiem. Jeszcze raz dzięki i pozdro!!
gamo pr-45, hw-35, Walther CP-88
Awatar użytkownika
Katharn
Posty: 68
Rejestracja: 21 cze 2006, 22:05
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Katharn »

arturio111 pisze:Stworek
A widziałeś z czego oni strzelają :szok: ?? No nie wiem, czytając posty wydają się w porzo chłopaki i mają strzelnicę gdzieś u mnie w policach. Ale nie wiem czy jest sens tam jechać, jedyne co można zrobić to się zbłaźnić. Z ichniejszego sprzętu można uzyskać dobre wyniki a hatsanik niestety nie za bardzo pasuje do takiej kompanii. Może się mylę, sprubuję ich jakoś namierzyć. W każdym razie dzięki bardzo za info!!!
Hmmm.... Jakoś to z czego strzelają nie powstrzymało mnie od pojawienia się w Częstochowie na wspólnym strzelanku :D Dzielnie znosiłem komentarze na początku, aż w końcu komentarze się skończyły :D

Poza tym można sobie pyknąć z innych karabinków i obrać sobie jakiś na przyszłość :D

Co do mnie to strasznie mi się spodobał AA Prosport i stał się mym celem.. Choć Harry pozostanie ze mną już na zawsze :d

Nie przejmuj się tym co inni mają, tylko leć na wspólne strzelanko :D To jest na prawdę wspaniałe :d
AA Pro-Sport + AGS 3-12x44 Tactical MilDot
Kiedyś był:
Hatsan 70S + Bazar 3-7x28
Awatar użytkownika
arturio111
Posty: 299
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:37
Lokalizacja: Police

Post autor: arturio111 »

Wiem!
Właśnie zgłosiłem swoją chęć do udziału w strzelanku, zobaczymy jaka będzie odpowiedź. Dzięki!
gamo pr-45, hw-35, Walther CP-88
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

zobacz, ja muszę dzielnie znosić i konkurować z takim sprzętem :/ , szkoda że do kompletu nie ma AA S400 :>

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/551 ... f0a57.html
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
arturio111
Posty: 299
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:37
Lokalizacja: Police

Post autor: arturio111 »

I jak sobie radzisz przy takiej konkurencji??
gamo pr-45, hw-35, Walther CP-88
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

nie radzę sobie jeśli chodzi o wyniki, zarówno strzelec lepszy jak i sprzęt ale to rekreacja-w sumie jak wspomniałem wcześniej fajnie spędza się czas :)
AA TX200 HC
ODPOWIEDZ