Obrazek

Unikajmy takich wypowiedzi

Spam, Archiwum Forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Unikajmy takich wypowiedzi

Post autor: tomaschek »

*********** pisze: ***, *** co wy z nim macie Guru jakiś wasz czy co??
Proszę nie komentować w ten sposób żadnych osób z Forum. Ta konkretna osoba zapracowała sobie na swój prestiż solidnością, uczciwością itd. Nie chce mi się wyszukiwać podziękowań zamieszczonych na iwebie skierowanych do *** oraz opini na jego temat. Chyba nie muszę się rozpisywać na ten temat, dlatego proszę Cię o zmianę zacytowanego fragmentu. Nie życzę sobie na tym Forum wyśmiewania, poniżania, głupich komentarzy wobec żadnego uczestnika.
A tak przy okazji, każdy pytający dostanie odpowiedź, choćby miałby to być tylko odnośnik do wałkowanego tematu, ale go dostanie. Nie życze sobie odsyłania nikogo po przysłowiowy "garnek zupy", też byłem zielony na forum i nie wiedziałem nawet co wpisać w wyszukiwarce, jak nazwać poszczególne części karabinka itd. Bądźmy wyrozumiali i cierpliwi, nie popadajmy w samozachwyt "wszystkowiedzących snobów".
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez tomaschek, łącznie zmieniany 2 razy.
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
pafocie
Posty: 58
Rejestracja: 04 maja 2006, 14:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: pafocie »

tak. Guru.
Gdybys go znal, to pewnie bylby i twoj.
Gdyby wszystko bylo takie proste to nie daloby sie wytlumaczyc, czemu cala Polska wysyla do niego sprzet, a reszta cieszy sie duzo mniejszym wzieciem.
Poza tym jest to osoba b. symptyczna i mila. Mniej krytyczna od ciebie, mimo ze dysponuje ogromnym doswiadczeniem.
Jest HW30S
Sprzedam BSA Ultra .177 oraz butle.
Awatar użytkownika
Dread Rock
Posty: 127
Rejestracja: 03 maja 2006, 14:18
Lokalizacja: kuńcawioski

Post autor: Dread Rock »

pafocie pisze:tak. Guru.
Gdybys go znal, to pewnie bylby i twoj.
no nie wiem, takie tematy mnie nie kręcą a jedynie interesują
pafocie pisze:Poza tym jest to osoba b. symptyczna i mila. Mniej krytyczna od ciebie, mimo ze dysponuje ogromnym doswiadczeniem.
dobrze że są krytyczni ludzie wobec pewnych spraw bo byśmy w samo zachwyt popadli, a nic dobrego by z tego nie wynikło
Obrazek
Zablokowany