Obrazek

Padł leapers 3-9x32 AOTS

<font face="Arial" size="1">Wszystko o optyce na wiatrówki, balistyka, trajektorie.</font>
Awatar użytkownika
arturio111
Posty: 299
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:37
Lokalizacja: Police

Post autor: arturio111 »

Pavko, moja lunetka pojechała do sprzedawcy nie dlatego że mi łapki latały tylko dlatego że w lunetce cosik latało :) A dokładniej grzechotało. bardzo mnie cieszy że u Darka jest wszystko dobrze (co widać po wynikach) tym bardziej że to ja namówiłem go do kupna leapersa!! Ale korzystając z okazji. Jest u nas na forum już kilku użytkowników slavki. Więc pozwolę sobie nie pisać nowego tematu.
Ostatnio przy napinaniu sprężyny usłyszałem paskudny metaliczny dźwięk. Myślałem że "skończył" się smar na blaszce która jest ślizgiem zamontowanym w osadzie więc zakończyłem strzelanie w tym dniu. Rozebrałem przesmarowałem jeszcze raz i na strzelnicy.... to samo?! Rozebrałem na strzelnicy i okazało się że to dźwignia naciągu trze o system. Nigdy wcześniej tego nie zauważyłem, w oryginale nie było nasmarowane więc ja również w tym miejscu nie smarowałem. Wystrzeliłem ok 12k śrutu i było dobrze, dopiero teraz coś się zmieniło. Zauważyliście u siebie coś takiego??
gamo pr-45, hw-35, Walther CP-88
Awatar użytkownika
pavko
Posty: 98
Rejestracja: 21 wrz 2006, 21:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pavko »

arturio111 pisze:Pavko, moja lunetka pojechała do sprzedawcy nie dlatego że mi łapki latały tylko dlatego że w lunetce cosik latało :)
Ale ja pisałem o Darka lunecie, tak kwoli wyjaśnienia ;)
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

arturio111 pisze: Ostatnio przy napinaniu sprężyny usłyszałem paskudny metaliczny dźwięk.
Miałem tak w swoim gamoniu, zastosowanie Peta uciszylo, naciąg :)
Efekty dzwiekowe byly spowodowane tarciem popychacza tłoka po spręzynie, momo ze smaru tam nie brakowało :hm:
Być moze u Ciebie jest to samo
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
Awatar użytkownika
Tomaszek
Posty: 21
Rejestracja: 31 paź 2007, 13:04
Lokalizacja: Kraków/Chełm

Post autor: Tomaszek »

może by tak zrobić ankietę wśród właścicieli leapersów? Wyszłoby ile padło a ile strzela.
"...człowiek strzela - Pan Bóg kule nosi..."
HW 57 + Leapers 3-9x32 MDAO
Bezor
Posty: 37
Rejestracja: 23 paź 2007, 10:34
Lokalizacja: Legnica / Chojnów

Post autor: Bezor »

Mój Leapers waśnie wrócił z Kolby z reklamacji. Naprawili go w ciągu 20 dni. Mieli mała wpadkę z przesyłką do serwisu (wysłali spowrotem do mnie) ale nie wpłyneło to na czas reklamacji. Naprwę wykonali dokładnie bo mimi iż się przyglądałem lupce przez 10 min to nie zauważyłem z której strony ją rozbierali:) do tego poprawili pracę pierścienia AO oraz wież (kliki są bardziej wyczuwalne i chodzą o wiele ciężej).
Zobaczymy jak długo teraz pochodzi:)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
*Góral*
Posty: 101
Rejestracja: 15 lut 2008, 21:04
Lokalizacja: Beskidy

Post autor: *Góral* »

o kurde a ja własnie mam zamiar kupić lleapersa 3-9x32 AO do mojego hatsana 55stg
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

loteria z tymi lipersami może Ci się uda dostać dobrą sztukę.
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
ligi
Posty: 141
Rejestracja: 16 sty 2007, 1:28
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: ligi »

Nie ma niezniszczalnych lupek ktore sie nie psuja - po to jest gwarancja zeby w razie awari z niej skorzystac.
Pozdrawiam
AA S410 + SCP3-6245AOMDL + Big Wheel :)
Dadi
Posty: 55
Rejestracja: 01 sty 2007, 12:24
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dadi »

Na korzyść marki mogę powiedzieć to że mimo wcześniejszych obaw o jakość tego szkła to stwierdzę że , obecny właściciel mojego Harego i Leapersa jest zadowolony . Trzyma zero , a przebieg zapewne jest większy niż ten co wymienił Artur .
Dlatego należy być ostrożnym z opinią na temat trwałości , może po prostu nasz rynek nie jest tak traktowany jak nap. zachodni somsiad .
Był H80 i H70 .... Jest CZ200 i Diana 26 i będzie jeszcze H bo to niezła zabawa .
Awatar użytkownika
pawel 2171
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 851
Rejestracja: 31 lip 2006, 9:43
Lokalizacja: Otwock

Post autor: pawel 2171 »

Ja miałem Leapers [5th Gen Series] 3-9X40 Full Size Mil-Dot
model: SCP-394FMD1-C
lupka siedziała na TX200HC poszło około 8 paczek śrutu- zero stabilne ,ogólnie byłem bardzo zadowolony, nie jest to Bushnel ale lupa jest przyzwoita
http://kolba.pl/leapers-series-39x40-fu ... p-854.html
A teraz czekam na Leapers 5th Gen 4-16X50 Full Size A.O. Range Estimating Mil-Dot SideWheel ;)
Walther + MTC
ODPOWIEDZ