Obrazek

Kupiłem jednak Slavie 631 lux

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 23
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:35
Lokalizacja: Szczecin

Kupiłem jednak Slavie 631 lux

Post autor: BRAT_MIH »

Zamiast HW30 kupilem Slavie 631 Lux u Szustera bo ma przedstawiciela w Szczecinie i 300 zł taniej co by nie bylo. Strzela sie chyba fajnie, strasznie sprezyna dzwoni po strzale. Mam dwa lata gwarancji i nie wiem jeszcze czy bede przy niej grzebal. Pomysle nad jakas lunetka do niej, podobno nie rozwala tak sprzetu.
Nie podobaly mi sie na drewienku te naciecia smieszne w kratke i dlugo myslalem zeby sie do Slavii przekonac. Hatsan wydawal sie byc zbyt agresywny, HW jednak za drogi i musialem sie przekonac do tej osady.
Forum bede sobie z przyjemnoscia czytal jak do tej pory i mam nadzieje sie wreszcie do Polic na stzelnice wybrac kiedys jak juz mam z czym:)
Slavia 631 Lux + Leapers 3-9X32 AO 1 MIL-DOT, Blow Air Power
Awatar użytkownika
Onichimor
Posty: 56
Rejestracja: 03 sie 2007, 16:24
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Onichimor »

Bez grzebania tego brzęczenia się nie pozbędziesz... Slavia na wjazd potrzebuje smarowania i prowadnicy, a odwdzięczy ci się kulturalną, cichutką pracą. Ja bym się nie zastanawiał, tylko robił to od razu.

Pozdrawiam i gratuluję nabytku :)
No Guts - No Glory!!!
HW-80ksd (Senio Inside)+PP 3-12x42AO
Kolter K-19 - się popsuł...
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

Zgadza się. Po przesmarowaniu będziesz żałował że w ogóle wahałeś się żeby to zrobić ;)
Awatar użytkownika
bartosz1987
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2007, 11:16
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: bartosz1987 »

W Slavce bez wymiany prowadnicy i smarowania to nie zabawa, poza tym gwarancja a co tam może sie zepsuć jak pamiętam na sprężyne nie ma gwarancji, rozkręca sie sprawdza czy nie ma wad fabrycznych jak wszystko jest OK to nic nie ma prawa sie popsuć a z tego co słyszałem na tej fabrycznej prowadnicy to sprężyna szybciej siada
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 23
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:35
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: BRAT_MIH »

No juz zamowilem w Konceptusie. Czekam az potwierdza ze maja i wplacam kase. Wykonana z tecaformu. Pisza na forum ze powinna byc z ertalonu. To chyba to samo? Sklep w kazdym badz razie ma dobra opinie. Wreszcie nauczylem sie regulacji szczerbinki i zaczalem trafiac w srodek tarczy :?
Slavia 631 Lux + Leapers 3-9X32 AO 1 MIL-DOT, Blow Air Power
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

BRAT_MIH pisze:Wykonana z tecaformu. Pisza na forum ze powinna byc z ertalonu. To chyba to samo?
Ważne że jest. To z czego jest zrobiona to już sprawa naprawdę drugorzędna.
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 23
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:35
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: BRAT_MIH »

Zrobilem to:) I wstawilem peta. Jeju jaka roznica. I ta blaszke wygialem zeby mi nie blokowala spustu. Teraz to caly weekend w lesie bede siedzial :D
Slavia 631 Lux + Leapers 3-9X32 AO 1 MIL-DOT, Blow Air Power
Awatar użytkownika
Onichimor
Posty: 56
Rejestracja: 03 sie 2007, 16:24
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Onichimor »

Na zdrowie :D
No Guts - No Glory!!!
HW-80ksd (Senio Inside)+PP 3-12x42AO
Kolter K-19 - się popsuł...
ODPOWIEDZ