Obrazek

Importer czesci zamiennych do Hatsana

ODPOWIEDZ
Novac
Posty: 9
Rejestracja: 31 maja 2007, 21:46

Importer czesci zamiennych do Hatsana

Post autor: Novac »

Witam.

Mój pierwszy post chodz nie powiem ze nie czytałem wcześniej forum (na nim oparłem swój zakup wiatrówki).

Wracając do tematu.
Nigdzie nie mogę znaleźć muszki wraz końcówką na dolny naciąg bez szczerbinki.

Kolega nieumiejętnie bądź przez nieuwage źle zabezpieczył dolny naciąg przez co odbiło i połamało musze i ową końcówke.

Szukałem na necie i nigdzie nie ma więc postanowiłem zapytać doświadczonych forumowiczów czy wspomogą jakimiś namiarami na firmy które mogą mieć dostęp do części zamiennych.

Dzwoniłem już do Sharg w Warszawie oraz do sklepu Vmax2 gdzie zakupiłem wiatrówke.
Pozdrawiam i z góy dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
Daras
Posty: 626
Rejestracja: 14 mar 2007, 20:17
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: Daras »

Kupisz u rusznikarza ja kupiłem może jeszcze ma, masz tu namiary http://ssl.allegro.pl/item192629289_hat ... szka_.html

Pozdrawiam Darek
Novac
Posty: 9
Rejestracja: 31 maja 2007, 21:46

Post autor: Novac »

To Ty masz tego Hatsana do sprzedania. Bardzo ładny:) Co do rusznikarza to już go pytałem. Niestety w tej chwili nie posiada a mnie szlag trafia bo od przyszłej środy mam urlop, a strzelba leży:( A Ty nie masz jakiś pozostałości czy też Ci się sprzet rozleciał jak mim?
Awatar użytkownika
Daras
Posty: 626
Rejestracja: 14 mar 2007, 20:17
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: Daras »

Tak samo jak Tobie dlatego musiałem kupić nową. Mam nadzieję że kupisz gdzieś.

Pozdrawiam Darek

P.S. Ładny może jest ale nikt nie chce kupić haha
Novac
Posty: 9
Rejestracja: 31 maja 2007, 21:46

Post autor: Novac »

Ile byś chciał za komplet? Może bym się skusił i sprzedał swoją 105-tke.
Awatar użytkownika
dagoo
Posty: 202
Rejestracja: 26 kwie 2007, 9:18
Lokalizacja: Dworzec/Olsztyn

Post autor: dagoo »

Witaj Novac,jak sobie przeliczysz ile bys musial wlozyc,zeby ze swojego zrobic to co ma Daras,to cena okaze sie bardzo atrakcyjna.Na pewno zoszczedzisz pare zlotych sprzedajac swojego i kupujac jego.Kwoty jakie mozna zainwestowac w hatsana sa praktycznie nieograniczone.
Pozdrawiam,Cezar
Novac
Posty: 9
Rejestracja: 31 maja 2007, 21:46

Post autor: Novac »

Zapewne ale przyszła żona zapewne by mnie zabiła tym co bym kupił. Narazie musze doprowadzić do pożądku to co mam. W tej chwili jestem już zdesperowany.
Kto mi odsprzeda bądź wypożyczy na czas urlopu swoje przyżądy celownicze?
krystian85
Posty: 371
Rejestracja: 21 sty 2007, 10:57
Lokalizacja: tuszyn

Post autor: krystian85 »

Witam
Szymon zakładał tłumik do hatsana z dolnym naciągiem,jesli jeszcze ma to sprzeda za grosze olbo odda free, złoty człowiek ;)
"Świat jest mały, ale należy do wielkich"
Novac
Posty: 9
Rejestracja: 31 maja 2007, 21:46

Post autor: Novac »

Pozostało mi tylko czekać na odpowiedź od złotego człowieka.
Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 407
Rejestracja: 03 maja 2006, 11:32
Lokalizacja: Karpacz

Post autor: Szymon »

Witam
Napisałem Ci wiadomość, że nie mam już tych muszek, ale po dokładnym sprawdzeniu-mam końcówkę od dźwigni naciągu i "połowę" muszki-tzn. dolną, odciętą część do zatrzasku. Górna muszka została gdzieś zaadoptowana :hihi:
Muszkę pewnie gdzieś kupisz-rusznikarz, lub lukas81, a z tą końcówką dźwigni naciągu, może być kłopot, a ją mam i Ci wyślę. Podaj tylko dane do wysyłki- o ile jesteś zainteresowany.
Dolna odcięta część jest cała i jak ją przykleisz np. distalem -to coś może z tego wyjdzie-dopóki nie kupisz nowej.
Pozdrawiam
Szymon.Karpacz
Novac
Posty: 9
Rejestracja: 31 maja 2007, 21:46

Post autor: Novac »

Jak super.

Już wysłałem do Ciebie emaila z danymi do wysyłki.
Znam miejsce gdzie spawają cześci plastikowe gdzie powinni sobie z tym poradzić szczególnie że muszka jest prawie cała brakuje właśnie drobnej dolnej części którą Ty posiadasz.

Jednak dobrze mówili... złoty człowiek:)
ODPOWIEDZ