Obrazek

zakup Diana PCP Stormrider

Powtarzające się pytania dotyczące wszystkich działów technicznych.
Automatyczne czyszczenie po 14 dniach.
tojfel
Posty: 15
Rejestracja: 01 lis 2020, 10:11

Re: zakup Diana PCP Stormrider

Post autor: tojfel »

Witam po chwili nieobecności...byłem umówiony na test wiatrówek ale gość się nie zjawił...więc poszedłem drogą poszukania czegoś do popróbowania...znalazłem Łucznik 87 ( okazało się że od znajomka, który ma to po ojcu i leżało na strychu ) ponoć parę lat temu wymieniona sprężyna na mocniejszą u znawcy tematu...no ale nie do tego zmierzam...młody postrzelał na leżąco - bo na stojące nie jest w stanie utrzymać flinty - i na parę strzałów do tarczy ma całkiem chyba niezłe wyniki ( wpierw 6m, później ok 9m ) trafia w okolicy środka...nie zawsze oczywiście...ale najważniejsze że chce mu się w to bawić...no i teraz jak już temat nie wskazuję pójdę za głosem sprężynowców...taki ci los :-) i teraz HW 35 czy od razu 50 ... zaznaczę że to bardziej dla młodego...ja pobawię się na razie łucznikiem ....wiem że mydło maślane ale wielu pisało żeby nic nie kupować na łapu capu ...
przychylności proszę ;-)
pozdrowionka
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: zakup Diana PCP Stormrider

Post autor: Qbuś »

:hm: HW 50 jest prawie porównywalny wagowo i wymiarowo z łucznikiem, jeżeli "młody" nie radzi sobie z łucznikiem, to z HW 50 będzie to samo :? . Proponuję : Młodemu zakupić HW 30 (sam bez problemu obsłuży) a ty jak spróbujesz, to ciężko będzie ci go wyszarpać :lol: (mam HW 30 i nie oddam :P ).
HW 30 jest o 0,6 kg lżejszy od 50 i mniejszy (przystosowany dla młodzieży) a celnością nie odbiega od tych większych pomimo tylko 8J energii 8) .
Ps. HW 35 to wielka "kobyła" ;) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
masa
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 389
Rejestracja: 26 sty 2015, 18:22
Lokalizacja: Mielec

Re: zakup Diana PCP Stormrider

Post autor: masa »

Qbuś pisze: 15 lis 2020, 19:18 :hm: HW 50 jest prawie porównywalny wagowo i wymiarowo z łucznikiem, jeżeli "młody" nie radzi sobie z łucznikiem, to z HW 50 będzie to samo :? .
Z kolegą Qbuś'em (tak się to chyba odmienia ;) ) nie polemizuję - wszystko prawda...
Wtrącę tylko swoje 3 grosze... Czy z kupowaniem karabina dla młodego nie jest trochę jak z rowerem? Dzisiaj trochę za wielki, ale za rok, a na pewno już za dwa będzie w sam ten raz :hm: Jak 50-siątkę wystroić na 9-10J, to też ją małym palcem naciągnie....
Tak tylko sobie myślę, co by najlepiej najpierw "omacać" i wtedy zakupić....
Kolego Tojfel - zakup sprężyny, to bardzo trafny wybór, a wybór pomiędzy HW30, a HW50 zawsze zakończy się dobrym zakupem :up:
TX200 HC + Element Helix
Awatar użytkownika
Januszpelle
Posty: 64
Rejestracja: 04 lis 2012, 21:26
Lokalizacja: Zalesie

Re: zakup Diana PCP Stormrider

Post autor: Januszpelle »

masa pisze: 16 lis 2020, 18:07 Czy z kupowaniem karabina dla młodego nie jest trochę jak z rowerem? Dzisiaj trochę za wielki, ale za rok, a na pewno już za dwa będzie w sam ten raz
Aby nie było jak z moimi łyżwami hokejowymi, po 42 latach dorastania nadal są jeszcze trochę za duże. :D
Dzięki karabinkowi HW 100 strzelanie znowu stało się przyjemnością, mimo podeszłego wieku :-)
Awatar użytkownika
masa
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 389
Rejestracja: 26 sty 2015, 18:22
Lokalizacja: Mielec

Re: zakup Diana PCP Stormrider

Post autor: masa »

Januszpelle pisze: 17 lis 2020, 17:39 Aby nie było jak z moimi łyżwami hokejowymi, po 42 latach dorastania nadal są jeszcze trochę za duże. :D
:D :up:
TX200 HC + Element Helix
ODPOWIEDZ