Obrazek

Test i problem...

Testy zestawów wiatrówkowych. Opinie, funkcjonalność, skupienia. Najlepiej poparte zdjęciami.
Awatar użytkownika
cwk
Posty: 30
Rejestracja: 09 gru 2006, 20:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: cwk »

Po tym jak zrobiłem wszystko jak mi radziliście dzisiaj zniesmaczony udałem się postrzelać. Wszystko jak ostatnio, jednak luneta była źle wyzerowana - z nerwów ostatnim razem pokręciłem w tę i przeciwną stronę oboma zębatkami. Pierwsza tarczka - wziąłem jakiś dziadowski śrut (z nerwów) i zacząłem strzelać - siało jak ostatnio :). Miałem jeszcze ok. 10 śrucin Exacta. Pomyślałem a co mi tam zostało kilka to ostatni raz się postaram. Celowałem w środek, nie chciałem już zerować tylko ostatni raz sprawdzić czy pójdą w to samo miejsce. Wszystkie dziurki mniej więcej skupienie 2x2cm i jeden odbił o 1cm o tej średniej. Niestety nie mogłem więcej już sprawdzić czy jest ok, ponieważ jak napisałem miałem 10 śrucin exacta :). Nie cały tydzień temu zamówiłem LOK-a i niedługo powinien przyjść, mam nadzieję, że jutro. Jak myślicie czy już powinno być dobrze, czy np. lunetka mogła na chwilę dobrze "złapać"? Sorki, że Was tak męczę, dzięki.


EDIT : tak 25m :) jak dojdzie LOK to postrzelam i wstawię jakieś tarczki - najszybciej we wtorek :)
Ostatnio zmieniony 27 sty 2007, 22:12 przez cwk, łącznie zmieniany 2 razy.
Hatsan 55 + zestaw Hogana + Edenberg 3-9x40.
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

2x2 to bardzo przyzwoite skupienie (domniemam że z 25 metrów). Wygląda na to, że wszystko jest OK. A tym odskokiem to w ogóle się nie przejmuj. :)
ODPOWIEDZ