Obrazek

FACetowa afera taśmowa zniknięta.

Spam, Archiwum Forum.
Miszaa
Posty: 401
Rejestracja: 31 lip 2012, 19:22

Post autor: Miszaa »

Traxxas, powiem ci jedno najwyzej dostane krawat.... ale naprawde jestes Zajebisty.... tyle z mojej strony. szkoda mi troche słów na ciebie....

pozdrawiam
Łukasz
Gdzie jest sens tego wszystkiego? ile jeszcze to wszystko będzie trwało?
rozdział w życiu skończony
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

sindbad pisze: jakie to dokumenty i zezwolenia posiadasz
A Tobie to po co wiedzieć :?: jak ma to ma :!:
Miszaa pisze:pozdrawiam

Ja Ciebie też .
Chłop nie robi nic złego tylko pyta ;) a strzelać chce do puszki stalowej i to na strzelnicy .
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
Traxxas
Posty: 69
Rejestracja: 12 sty 2013, 12:08

Post autor: Traxxas »

wasze "dyrdymały" nie mają nic wspólnego z tematem. Rozmowa na temat jakie bronie posiadam ani do czego je będę wykorzystywał nie powinna mieć miejsca tutaj, od tego jest odpowiedni dział. Robicie niepotrzebny spam w miejscu do tego nie przeznaczonym.

Nie chcesz, nie znasz karabinków na których mi zależy - nie wypowiadaj się w tym temacie.
Hatsan MOD 95 SAS QT

SPORTSMATCH TO4C

Barska 2-7x32 AO
Awatar użytkownika
vit91151
Posty: 80
Rejestracja: 26 mar 2011, 17:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: vit91151 »

Traxxas zaczyna to być już nudne. Już Ci koledzy pisali, że w Polsce nie wolno polować wiatrówką.
Nawet jak sobie kupisz wiatrówkę 300J, to nikt Ci nie wyda zezwolenia na polowanie, bo w Polsce nie wolno polować wiatrówką.

KONIEC, KROPKA.

Znajdź sobie jakieś forum myśliwskie i tam rozwijaj ten temat.
Strzelać, to trza umić
Awatar użytkownika
Traxxas
Posty: 69
Rejestracja: 12 sty 2013, 12:08

Post autor: Traxxas »

Do jasnej ciasnej ! Czy ja gdzieś na TYM forum napisałem że chce używać wiatrówki do polowań ? Wyraźnie nadmieniłem że wiatrówka będzie używana tylko i wyłącznie na strzelnicy i tylko i wyłącznie do metalowych puszek innego celu nie przewiduje.

vit91151, to nie do Ciebie należy pouczanie, nie możesz przypuszczać do jakich innych celów mogę użyć tej wiatrówki jeżeli z góry określiłem jej przeznaczenie. I to że ty sobie wymyśliłeś że będę polował na ludzi to znaczy tylko że jesteś chory psychicznie.

Po raz 3 zadaje pytanie zgodne z POLSKIM PRAWEM oraz z REGULAMINEM FORUM




Od jakiej ceny zaczynają się (używane lub nie) karabinki pneumatyczne PCP o kalibrze 6.35 mm (.25 cala),
Energii kinetycznej powyżej 65 J,
Rozrzucie nie większym niż kwadrat 5x5 na 100m i przebijalności rzędu gruba puszka na tym samym dystansie?

Czy Hatsan at44 będzie spełniał w/w wymagania? Proszę o konkretne modele które mógłby mnie zainteresować. (używane lub nie)
Hatsan MOD 95 SAS QT

SPORTSMATCH TO4C

Barska 2-7x32 AO
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Sam jestem przeciw polowaniu z wiatrówką.
Ale Traxxas Nie napisał w tym temacie nic na ten temat.
Nie śledzę innych forów i nie orientuję się Czy coś takiego miało miejsce czy nie, ale Nie będę oceniał na Tym forum nikogo za coś co napisał/nie napisał gdzieś indziej.
Na tą chwilę nie będę nic czyścił bo klikam z komórki w pracy i mógłbym narobić dziadostwa,ale jak tylko wrócę do domu to posprzątam.
No chyba że ktoś inny to wcześniej zrobi.
Do tego momentu proszę Was o powstrzymanie gorących paluchów.

EDTYKA.

No dobra. To jeszcze na koniec kilka słów podsumowania ode mnie zanim sprzątnę, tak, żeby wszyscy mieli jasność o co się rozchodzi.
To co (podobno) Traxxas napisał na "beżowym" wzięło i "wsiąkło".
Znalazłem jeszcze wczoraj, (a i Witek mi ten sam link podesłał), temat w "beżowym Rynsztoku" identyczny kropka w kropkę z tym tutaj, tyle że bez dyskusji, ale jak teraz patrzę to i z "rynsztoka" go wcięło.. Ktoś go sprzątnął zupełnie.. Ciekawe czemu. :hm:
Nie będę się w to zagłębiał bo to nie nasze forum i może mają tam inne zasady.

Co do Tawerny, to (poprawcie mnie jak się mylę) mamy Swój regulamin który Tutaj stosujemy.
O ile jestem w temacie, to nie mamy podpisanej z "Beżowym" umowy o extradycję i exterminację i Jeśli zajdzie taka konieczność (Rażące łamanie prawa, czy dobrych obyczajów) możemy osobnika napiętnować czy nawet zbanować.
Ale.. W tym konkretnym przypadku nie ma żadnych dowodów na to, że Traxxas pisał cokolwiek na temat polowania, bo dzięki uprzejmości ( :zdziwko: ) tamtejszych modów wszystko zostało wyczyszczone i nawet nie ma jak sprawdzić pogłosek. W takim przypadku Ja, (piszę tylko w swoim imieniu) nie mam żadnych przesłanek żeby sięgnąć po jakiekolwiek środki.. zbanować posta czy coś..
W poście Traxxasa nie znalazłem nic co sugerowało by zamiar nielegalnego nabycia FACa, czy jego niezgodnego z prawem wykorzystania.
Owszem, Może zachodzić Podejrzenie że Mogła by się zdarzyć sytuacja o której piszecie koledzy.. ALE nie może to skutkować od razu bezpośrednim atakiem.

Jeśli uważacie, że ponadlimitowa wiatrówka w rękach Traxxasa ( qrde mógłbyś napisać jak masz na imię.. :maruda: ) mogła by zostać użyta nie zgodnie z prawem/przeznaczeniem - to nie pomagajcie mu jej wybrać.
I tyle.

Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości czy uwagi co do mojej wypowiedzi/decyzji to proszę na PW ewentualnie otworzyć nowy temat i pozawracać głowę Adminom.
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Zablokowany