VI Zawody 66Y i Silhouette 18.05.2014 - dyskusja
Moderator: Koval
- Mlodyferel
- Posty: 1050
- Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
- Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
- Kontakt:
Mirek zostawiasz kółko na korzyść karabinka czy tylko rekreacyjnie ?
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
www.hftbeaver.org/hft
- Mlodyferel
- Posty: 1050
- Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
- Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
- Kontakt:
Wacek nie jako konkurencja, ale jak dopisze pogoda i ilość zawodników do karabinka nagle się nie powiększy to jak znajdziesz sparingpartnera to strzelaj. Ja nie mam odpowiedniego pistoletu i chyba nie będę w stanie takiego zdobyć na zawody.wawool pisze:1) czy będą sylwetki pistolet
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
- Mlodyferel
- Posty: 1050
- Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
- Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
- Kontakt:
Dziękuję wszystkim za przybycie i uczestnictwo w zawodach.
Dziękuje bardzo Sylwii i Tomkowi oraz Dorocie za pomoc w organizacji zawodów.
Dziękuję bardzo wszystkim którzy pomagali w ustawieniu torów, sędziowaniu i na koniec sprzątaniu po zawodach.
Wyniki.
66Y w kategorii karabinków bezodrzutowych:
1. Stanisław Krysa - estan - 164 pkt.
2. Grzegorz Drozd - Revolut - 158 pkt.
3. Robert Kowalski - koval - 147 pkt.
4. Wiesław Abramczyk - wiesiektbg - 143 pkt.
4. Marcin Suwała - martiusx - 143 pkt.
6. Sylwia Cieluch - Sylvik - 141 pkt.
6. Daniel Kozioł - DANY - 141 pkt.
8. Paweł Wierzchowski - Vickers82 - 140 pkt.
9. Wacław Stamirski - wawool - 139 pkt.
10. Tomasz Żebracki - Tomek_tom - 134 pkt.
11. Tomasz Stache - tomaschek30 - 127 pkt.
12. Karol Dąbrowski - karolusms - 120 pkt.
13. Mirosław Skowron - mlodyferel - 117 pkt.
14. Karolina Woźniak - Karolka - 69 pkt.
66Y karabinki z odrzutem:
1. Dariusz Kida - Adik - 143 pkt.
2. Maciej Dębowski - debowy - 124 pkt.
3. Grzegorz Duszkiewicz - unibike - 100 pkt.
Silhouette:
1. Daniel Kozioł - DANY - 25 pkt.
2. Robert Kowalski - koval - 23 pkt.
3. Dariusz Kida - Adik - 21 pkt.
4. Grzegorz Drozd - Revolut - 20 pkt.
5. Tomasz Żebracki - Tomek_tom - 19 pkt. (count back)
6. Maciej Dębowski - debowy - 19 pkt.
7. Stanisław Krysa - estan - 18 pkt. (count back)
8. Wacław Stamirski - wawool - 18 pkt.
9. Paweł Wierzchowski - Vickers82 - 16 pkt.
10. Grzegorz Duszkiewicz - unibike - 15 pkt.
11. Krzysztof Zbroszczyk - KrzysztofZ - 14 pkt.
12. Tomasz Stache - tomaschek30 - 10 pkt.
13. Sylwia Cieluch - Sylvik - 5 pkt. (jedna seria)
14. Wiesław Abramczyk - wiesiektbg - 3 pkt. (jedna seria)
Gratulacje dla zwycięzców oraz tym którym nie udało się dostać na podium za podjętą walkę.
Pozdrawiam.
Robert
Dziękuje bardzo Sylwii i Tomkowi oraz Dorocie za pomoc w organizacji zawodów.
Dziękuję bardzo wszystkim którzy pomagali w ustawieniu torów, sędziowaniu i na koniec sprzątaniu po zawodach.
Wyniki.
66Y w kategorii karabinków bezodrzutowych:
1. Stanisław Krysa - estan - 164 pkt.
2. Grzegorz Drozd - Revolut - 158 pkt.
3. Robert Kowalski - koval - 147 pkt.
4. Wiesław Abramczyk - wiesiektbg - 143 pkt.
4. Marcin Suwała - martiusx - 143 pkt.
6. Sylwia Cieluch - Sylvik - 141 pkt.
6. Daniel Kozioł - DANY - 141 pkt.
8. Paweł Wierzchowski - Vickers82 - 140 pkt.
9. Wacław Stamirski - wawool - 139 pkt.
10. Tomasz Żebracki - Tomek_tom - 134 pkt.
11. Tomasz Stache - tomaschek30 - 127 pkt.
12. Karol Dąbrowski - karolusms - 120 pkt.
13. Mirosław Skowron - mlodyferel - 117 pkt.
14. Karolina Woźniak - Karolka - 69 pkt.
66Y karabinki z odrzutem:
1. Dariusz Kida - Adik - 143 pkt.
2. Maciej Dębowski - debowy - 124 pkt.
3. Grzegorz Duszkiewicz - unibike - 100 pkt.
Silhouette:
1. Daniel Kozioł - DANY - 25 pkt.
2. Robert Kowalski - koval - 23 pkt.
3. Dariusz Kida - Adik - 21 pkt.
4. Grzegorz Drozd - Revolut - 20 pkt.
5. Tomasz Żebracki - Tomek_tom - 19 pkt. (count back)
6. Maciej Dębowski - debowy - 19 pkt.
7. Stanisław Krysa - estan - 18 pkt. (count back)
8. Wacław Stamirski - wawool - 18 pkt.
9. Paweł Wierzchowski - Vickers82 - 16 pkt.
10. Grzegorz Duszkiewicz - unibike - 15 pkt.
11. Krzysztof Zbroszczyk - KrzysztofZ - 14 pkt.
12. Tomasz Stache - tomaschek30 - 10 pkt.
13. Sylwia Cieluch - Sylvik - 5 pkt. (jedna seria)
14. Wiesław Abramczyk - wiesiektbg - 3 pkt. (jedna seria)
Gratulacje dla zwycięzców oraz tym którym nie udało się dostać na podium za podjętą walkę.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych