Obrazek

PANCERNE SKARBY Z POBOJOWISK - India

Kusze, łuki, paralizatory, noże, miecze, repliki, survival... Czyli inne nasze zabawki!
ODPOWIEDZ
Stedke
Posty: 47
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:56
Lokalizacja: ZG Slaughter

PANCERNE SKARBY Z POBOJOWISK - India

Post autor: Stedke »

Witam tak w wielkim skrócie może są tutaj osoby interesujące się tematyka poszukiwań grubej militarki.
Jeśli tak to mam przyjemność poinformować iż od dzisiaj dostępna jest druga część książki mojej przyjaciółki .
Mam nadzieję iż nie łamię regulaminu,a jeśli to robię proszę mnie przykładnie ukarać odpowiednim kartonikiem i usunąć temat. temat ten zakładam aby poinformować iż ukazała się przez niektórych długo oczekiwana lektura

No i drogie koleżanki i koledzy po długich 5 latach doczekaliśmy się kolejnej części przygód Indii oraz jej znajomych.
Książkę miałem okazję czytać już 3mce temu w wersji testowej,i już wtedy odczuwało się ciary na plecach a włosy łonowe jak i te na głowie stawały dęba, o innych częściach ciała nie wspominam
Oczywiście w książce zamieszczone są także piękne fotografie co zostało wyrwane matce ziemi,a to co żaden miesięcznik nie pokaże czy też nie zobaczymy na żadnym polskim forum
Książka składa sie z nastepujących rozdziałów:
Zamiast wstepu- groza okopow ; 1 Pojazdy pancerne na pobojowisku; 2. Broń ppanc na pobojowisku; 3; Inne pojazdy

Do tego jeszcze słowo od wydawcy:

„Pancerne skarby z pobojowisk” to druga część bestselerowego reportażu Indii z terenu. Tym razem, autorka wraz z grupą przyjaciół i znajomych prowadzi nas na pobojowiska pełne pancernych szczątków, przeciwpancernej broni i innych pojazdów. Od drobnych przedmiotów pancernych, przez działa czołgowe do całych wraków czołgów. Od Panzerfaustów ćwiczebnych, przez karabiny ppanc. wz. 35 (Ur), do moździerzy z okresu I wojny światowej. Od wraku Kettenkraftrada, przez motocykle aż do Famo. To wszystko nadal jest w zasięgu średniej klasy wykrywacza! Lub tylko wnikliwego spojrzenia pozwalającego wyłowić w leśnych ostępach albo poniemieckiej zagrodzie wrak pojazdu, zapomniany przez wszystkich. (...)Drugie podejście. U Harpii drzwi zamknięte na głucho. Okazja. Albo też kłopoty. I dylemat. Sprawdzić czy panzer istnieje? Czy zapomnieć o nim? Trudno się oprzeć (...)Decyzja zapada. Trudna decyzja. Wybór jakich nikt nie lubi. A jeszcze mniej podejmuje. Kłopoty… Czyli wykrywacz w dłoń i póki pary w rękach wystarczy… Choćby się przekonać… Choćby go dotknąć… Choć zobaczyć… Co będzie później? Dołek i kajdanki? Czarna kawa i chleb razowy? Lampą po oczach? A, może nic? Bo, i skarb okaże się legendą? Niestety. Konsekwencje się szykowały… Po pierwszym uruchomieniu detektora… W oczy zajrzało widmo szarych ścian i okien w szkocką kratę..."

Pozdrawiam i życzę wszystkim ciekawej lektury z wypiekami na twarzy.
Stedke
Załączniki
skarby.jpg
Ostatnio zmieniony 16 lip 2011, 16:36 przez Stedke, łącznie zmieniany 1 raz.
Kebab 95 QT+Alchemik+PP

+ coś tam do www.longshot.pl :)
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Chętnie bym poczytał, ale poczekam na wersję e-booka.
Co prawda moja żona twierdzi, że najlepszy jest papier, ja jednak wolę czytać na ekranie.

Niestety nowe książki na ogół są wydawane, wyłącznie w wersji tradycyjnej...
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Stedke
Posty: 47
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:56
Lokalizacja: ZG Slaughter

Post autor: Stedke »

Jaro pisze:Chętnie bym poczytał, ale poczekam na wersję e-booka.
"Niestety" pierwszej części, nikt nie wydał w e-booku na drugą też bym nie liczył ;)
Kebab 95 QT+Alchemik+PP

+ coś tam do www.longshot.pl :)
Awatar użytkownika
Let It Be
Posty: 437
Rejestracja: 22 sty 2009, 17:05
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Let It Be »

Jaka jest cena tej książki?
Tygrys plus Slavka 634 z Delta Optical Classic
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
Let It Be
Posty: 437
Rejestracja: 22 sty 2009, 17:05
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Let It Be »

Dzięki Jarek za informacje.
Tygrys plus Slavka 634 z Delta Optical Classic
Stedke
Posty: 47
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:56
Lokalizacja: ZG Slaughter

Post autor: Stedke »

Jeśli ktoś chciałby bezpośrednio od autorki z autografem, to prv.
Pozdrawiam
Kebab 95 QT+Alchemik+PP

+ coś tam do www.longshot.pl :)
ODPOWIEDZ