Obrazek

Uwaga na podróbki!!!

Spam, Archiwum Forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Uwaga na podróbki!!!

Post autor: KM88 »

Na granicy zatrzymano transport optyki wśród nich lunety. Podróbki oczywiście wśród nich była firma TASCO - to da się gorzej coś zrobić i taniej? Były tez inne lunety ale leapers'a nie było :) Ciekawe ile takich transportów przeszło.
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Uf cale szczescie ze nie bylo wsród nich Leapers'a :) bo na niego klaczki ostrze ]:->
PS. Gdzie wyczytales o tym newsie ?
Bezbronny
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

"Tasco bazar" jak to się potocznie mówi to też podróbki Tasco, na przykład na rynek amerykański podobno są to lupki dobrej jakości :)
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Madrian
Posty: 115
Rejestracja: 08 maja 2006, 9:09
Lokalizacja: Gród Warsa i Sawy

Post autor: Madrian »

stworek5 pisze:"Tasco bazar" jak to się potocznie mówi to też podróbki Tasco, na przykład na rynek amerykański podobno są to lupki dobrej jakości :)
Choć Tasco, ma optykę jakości, powiedzmy to, tolerowanej, to jej koszt za to jest dość wysoki.
Za 300 - 400zł, nie kupisz "dobrego" Tasco. To co mamy na bazarach i allegro pod różnymi nazwami, to klasyczna chińszczyna o beznadziejnej jakości.
A przy okazji - Tasco też robi podróbki... np. Bushnella i Walthera, sprzedawane na bazarach po 200 - 300zł... :/
H-55 TG + AGS 4x32; IŻ-38; CPS.
Jeśli rodzice coś ci tłumaczą i nie trafia do głowy, to pamiętaj że potem obcy ludzie wtłoczą ci to przez d... tylko boleć będzie 5 razy mocniej.
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

moja lupka jaką miałem na swoim harym to Tasco Pronghorn 3x9-40, do momentu zakupu miałem Albar 4x8-30, wykonanie jak i szkła o niebo lepsze, obraz wyraźny i w przeciwieństwie do Albar bardzo jasny, o ile z 50m z Albar nie mogłem zweryfikować miejsc trafień na zoomie x8 o tyle z Tasco bez problemu-nie było porównania w ogóle, wytrzymała ok 5 paczek śrutu po czym rozbiórka i przeglad ale nie dlatego że nie trzymała zera (choć jeśli pływała o fi30mm na 50m to z Hatsana i tak nie do zauważenia), po prostu chciałem się przekonać czy wszystko jest na swoim miejscu-i było :!: Co więcej, znalazłem tam jakby cienkie pierścionki z plastiku czy czegoś podobnego co świadczy o podklejeniu nakrętek dociskających szkła, tak jakby nadmiar kleju odskoczył, a to wszystko za 89 zeta także z zakupu byłem zadowolony ale karabinek byłem niejako zmuszony sprzedać-poszedł wraz z lupką. Na swoim harym miałem także i Leapers AccuShot 3-12X44, wielkiej różnicy w skupieniu też nie zauważyłem choć oddałem na tej lupce tylko ok 150 strzałów, nie myśl że twierdzę że różnica między tymi lupkami jest tylko w cenie-nic z tych rzeczy, ale jak za 89 zeta zakup Tasco był naprawdę udany :)
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Stworek a gdzie mozna kupic takie Tasco pronghorn ? Bo nigdzie nie moge znalezc wszedzie sa zwykle TASCO :( albo takie za 1000 zl
Bezbronny
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

miałem dokładnie taką:

http://www.allegro.pl/item134005126_por ... prom_.html

naturalnie z tymi lunetami bywało różnie, jedne rozlatywały się po paczce srutu, inne nie także o zakupie decyduj sam :)
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Dzieki Stworku :) mysle ze zaryzykuje i zakupie :)
Bezbronny
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Czytałem w lokalnej gazecie Lubuskiej. Bushnell i Walther też tam były.
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomek242
Posty: 169
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tomek242 »

KM88 pisze:Czytałem w lokalnej gazecie Lubuskiej. Bushnell i Walther też tam były.
Prawie wszystkie lupki które na allegro kupisz do 200 zł to podróbki :evil:
Hatsan 70S+Szkiełkobazarek 3-9x40
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Nie kupie :P Kupiłem Leapersa i jestem zadowolony :P
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Zablokowany