Obrazek

VII Zimowe Zawody HUNTER TEAM Eliminacja II Pucharu Zimowego

Awatar użytkownika
kojot_
Posty: 23
Rejestracja: 18 lut 2013, 14:59
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: kojot_ »

Robię postępy.... Harnasia już Alchemik klepie :lowca: lunetka zamówiona w zielonym :up: tylko z ubiorem jest kiepsko. Byłem w grodzie Kraka na zakupach ale cała moja rozmiarówka wyprzedana :sciana:
Hatsan 90 po Alchemizacji, PP 3-12x42AO
Awatar użytkownika
oszo
Posty: 66
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:22
Lokalizacja: Mszana Dolna

Post autor: oszo »

Nie przejmuj się ubiorem, ja strzelam w ciuchach GOPRu i jakoś nikt z toru mnie nie wyrzucił.
Weźmiesz byle jakie ciuchy, których Ci nie szkoda, karimata pomoże, jeśli będzie błoto.
Rozumiem, że do Bielska już jedziesz ?.
PS + DOT
Awatar użytkownika
kojot_
Posty: 23
Rejestracja: 18 lut 2013, 14:59
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: kojot_ »

Jeśli tylko Alchemik się wyrobi i dostanę urlop :maruda: to z przyjemnością pojadę.
Hatsan 90 po Alchemizacji, PP 3-12x42AO
Awatar użytkownika
gquest
Posty: 196
Rejestracja: 20 lis 2010, 15:57
Lokalizacja: Borzęta

Post autor: gquest »

kup jakiś demobil na allegro, ja mam kombinezon, bluza letnia i cieplejsza kurtka (która mi gdzieś zaginęła :maruda: ) Nie zapomnij o dobrych butach :!:
Awatar użytkownika
kojot_
Posty: 23
Rejestracja: 18 lut 2013, 14:59
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: kojot_ »

Dany108 pisze:Tu kolega ma ciuchy BW. Robiłem tam kiedyś zakupy i wychodzi taniej niż w stacjonarnych demobilach
http://demobil.net/?n=opo...duktow&idkat=53
No niestety ale nigdzie nie idzie dostać rozmiarówki na mnie. Tzn wydaje mi się, że są te rozmiary najbardziej chodliwe i jest to tym spowodowane. No nic, będziemy czekać aż jakiś towar wpłynie...
Hatsan 90 po Alchemizacji, PP 3-12x42AO
Awatar użytkownika
oszo
Posty: 66
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:22
Lokalizacja: Mszana Dolna

Post autor: oszo »

kojot_ pisze:
Dany108 pisze:Tu kolega ma ciuchy BW. Robiłem tam kiedyś zakupy i wychodzi taniej niż w stacjonarnych demobilach
http://demobil.net/?n=opo...duktow&idkat=53
No niestety ale nigdzie nie idzie dostać rozmiarówki na mnie. Tzn wydaje mi się, że są te rozmiary najbardziej chodliwe i jest to tym spowodowane. No nic, będziemy czekać aż jakiś towar wpłynie...
Kojot, strzelanie to nie pokaz mody :cisza: , więc trenuj Bielsko coraz bliżej :D .
PS + DOT
Awatar użytkownika
gquest
Posty: 196
Rejestracja: 20 lis 2010, 15:57
Lokalizacja: Borzęta

Post autor: gquest »

ta, bielsko ale wczesniej do Rudy można jechać.
Awatar użytkownika
kojot_
Posty: 23
Rejestracja: 18 lut 2013, 14:59
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: kojot_ »

oszo pisze: Kojot, strzelanie to nie pokaz mody :cisza: , więc trenuj Bielsko coraz bliżej :D .
Ta... trenuj... Z kija nie wystrzeli :PP Czekam na powrót harnasia z tuningu i dopiero wtedy będzie coś można potrenować. Na szczęście lupka już przyszła :D
Hatsan 90 po Alchemizacji, PP 3-12x42AO
Awatar użytkownika
oszo
Posty: 66
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:22
Lokalizacja: Mszana Dolna

Post autor: oszo »

W takim razie przyzwyczajaj oko do lupki :D .
PS + DOT
ODPOWIEDZ