Obrazek

Problem z uszczelką

ODPOWIEDZ
Disasterpiece
Posty: 12
Rejestracja: 21 gru 2018, 4:13

Problem z uszczelką

Post autor: Disasterpiece »

Witam, to znów ja. Mam problem z uszczelką między lufą a zaworem gazu? Jest zdewastowana i chciałem wymienić na inną. Niestety nie mogę nic dopasować i za każdym razem marnuje nabój co2. Może ktoś z was już wymieniał? Jeśli źle opisałem to postaram się dodać zdjęcia uszczelki jeśli trzeba.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Problem z uszczelką

Post autor: Qbuś »

:hm: Określ dokładnie o którą uszczelkę chodzi , to bardzo istotne, foto jak najbardziej wskazane .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Disasterpiece
Posty: 12
Rejestracja: 21 gru 2018, 4:13

Re: Problem z uszczelką

Post autor: Disasterpiece »

No tak. Wyczytałem, że chodzi o uszczelkę przepływu gazu. Element 1500 na schemacie. Oryginalna żółta, silikonowa puszcza mi połowę gazu przy strzale. Na necie napisali, że można zamienić na uszczelkę teflonową. Niestety obszedłem dziś połowę tego smutnego jak p... Miasta i nigdzie nie ma takowych :D
Noo teraz to już leci gaz na całego nawet na firmowej uszczelce :(
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Problem z uszczelką

Post autor: Mamutowicz »

Aaaale że o jaki model QB chodzi?
Może QB20?
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Disasterpiece
Posty: 12
Rejestracja: 21 gru 2018, 4:13

Re: Problem z uszczelką

Post autor: Disasterpiece »

Qb 78. Dobra, zaimprowizowałem. Od strony zaworu położyłem oringa na wymiar ale grubawego. Dociąłem rurkę od góry i po skręceniu puki co działa :D jutro przetestuję w polu :D
ODPOWIEDZ