Obrazek

Haenel Suhl 303-Super "303-8" Matchówka

ODPOWIEDZ
AimBot
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2016, 10:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Haenel Suhl 303-Super "303-8" Matchówka

Post autor: AimBot »

Witam jestem posiadaczem Hanki 303-super od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie modernizacja tego karabinku , obecnie oryginalna sprężyna generująca 7,5J która pracuje ze skórzaną uszczelką już nie spełnia moich oczekiwań , wiec zastanawiam się nad modernizacją , nową sprężyną (nie koniecznie od hanki ) i uszczelka typu zapto , macie jakieś pomysły na modernizacje tego sprzętu ? i czy w ogóle gra jest warta świeczki bo mocno zastanawiam się nad zamianą Hanki na coś nowszego bądź jej sprzedaniem
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Haenel Suhl 303-Super
Crosman Copperhead 900
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

:hm: A tutaj LINK jesteś bardziej zdecydowany, o co chodzi ?
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
AimBot
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2016, 10:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: AimBot »

Qbuś pisze::hm: A tutaj LINK jesteś bardziej zdecydowany, o co chodzi ?

No zgadza się jest wystawiona Hanka i jak nie uda się jej zamienić bądź sprzedać to będzie modernizacja jak wspomniałem wyżej i tu zapytanie do was jak i czy gra warta świeczki
Haenel Suhl 303-Super
Crosman Copperhead 900
Awatar użytkownika
mironTG
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2012, 20:33
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Wg mnie szkoda podnosić energii fajnego i mało już spotykanego karabinka, zostaw do strzelania tarczowego. Mam Haenela 312 i moc do tarczy jest wystarczająca. Jak masz chęć pozbyć się Hani to piszę otwarcie że za 300 mogę zabrać chyba że znajdziesz bardziej hojnego nabywcę.
Strzelam bo lubię :D AR 50 PCP :D
AimBot
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2016, 10:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: AimBot »

No jako machówka spisuje się świetnie jest diabelsko celna , ale na większy dystans wiatr już robi co chce z tym śrutem no i sama grawitacja :P nawet mój copperhead bez obróbki na dystans powyżej 60 m daje rade hanka juz nie , propozycje będę miał na uwadze
Haenel Suhl 303-Super
Crosman Copperhead 900
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Ten karabinek, jak i inne "tarczówki" został zaprojektowany do celnego strzelania na 10 metrów i zbytnio energii podnieść się nie da, może o 2-3 J, ale wtedy może być mniej celna, po prostu z objętości systemu, miejsca na sprężynę, itp... więcej nie wyciśniesz :/ . Jak chcesz , mogę się z tobą zamienić na Hatsana Mod 9 Truglo,sas, qt, prawie nowy :D Tutaj LINK ostatnie nieudolne strzelanie z niego ;) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
AimBot
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2016, 10:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: AimBot »

Ładne skupienie panie kubuś :) tu się zgodzę możliwości są małe a efekt nie duży max 22 cm sprężyna o grubości drutu 3,1-3,2 , chyba ze typu spłaszczona to wejdzie i drut 3.5 , ale moc kosztem celności , hmmm zaczynam powątpiewać w słuszność modernizacji Hanki ;/ powiadasz Turek 90 STG SAS QT za hankę może zdjęcie poglądowe ? gen. 1 czy 2
Haenel Suhl 303-Super
Crosman Copperhead 900
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Jest do niego oryginalne pudełko, papiery i kluczyk do regulacji spustu (Quattro Trigger). W poniedziałek mogę "cyknąć" fotki 8) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Obiecane zdjęcia poglądowe :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
AimBot
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2016, 10:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: AimBot »

Ahh tee polimery :) przemyśle temat i jak coś się odezwę a ty pomyśl czy nie chciał byś odsprzedać Hatsana :)
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2016, 17:33 przez AimBot, łącznie zmieniany 1 raz.
Haenel Suhl 303-Super
Crosman Copperhead 900
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

:hm:
"Myślenie jest trudne, ale można się do niego przyzwyczaić"
(Kubuś puchatek) :lol: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Qbuś pisze::hm:
"Myślenie jest trudne, ale można się do niego przyzwyczaić"
(Kubuś puchatek) :lol: .
Ta.. ale ja mam od tego zakwasy.. :/
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
ODPOWIEDZ