Obrazek

Diana 66 renowacja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bogus-db
-#zasłużony2021
-#zasłużony2021
Posty: 95
Rejestracja: 31 sty 2012, 17:28
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Diana 66 renowacja

Post autor: bogus-db »

Witam, mimo małej liczby tematów i znikomego udzielania się na forum, jestem stałym bywalcem tego portalu, lecz mimo to mam pewien problem.

Wczoraj stałem się szczęśliwym bądź nie, posiadaczem Diany 66, stan karabinka jest zadowalający drewno gdzie nie gdzie obite ale ogólnie jeszcze nie poddam go renowacji. Sam system jak na początku wnioskowałem, miał być rozebrany ale komuś to się nie powiodło co dowodzą wytarte chwyty na nakrętkach mechanizmu przeciw odrzutowego oraz porysowana oksyda od nie umiejętnego posługiwania się narzędziami. Moje zdziwienie nastało po próbie rozkręcenia samego mechanizmu gdyż, był on tragicznie zapieczony lecz po paru godzinach całość skończyła jako puzzle. Kupując Dianke wiedziałem ze nie łapie tłok, jak napisano tak jest lecz jako osoba lubiąca grzebać i naprawiać podjąłem wyzwanie.

Jedynie jedna rzecz mnie przerasta i zwracam się do was o pomoc w zwróceniu Diance życia. Czy znacie kogoś kto posiada na części diane 66 ew. 60 na części ? lub miejsce w którym można kupić zaczep tłoka i jego oś mocująca. Ja już chyba przetrzepałem wszystko a zależy mi na dokończeniu tego Karabinku.
Awatar użytkownika
MetalSlug
Posty: 224
Rejestracja: 23 lut 2015, 6:30

Post autor: MetalSlug »

Spotkałem się z opiniami, że akhobby.pl załatwia części do wiatrówek Diana. W sensie, że trzeba się podpytać nawet, jeśli nie mają w ofercie. O samym sklepie, cenach i solidności nic nie wiem, więc się nie wypowiem.

Diany serwisuje airgunservice.pl, więc też możesz podpytać ich o części. mają dobrą opinię, ale pisze tylko to, co zasłyszałem.

To z pewnością nie wszystkie źródła, więc jeszcze poszukaj i poczekaj na odpowiedzi w tym wątku.
Obrazek
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 226
Rejestracja: 22 sie 2010, 5:24

Post autor: maksik »

Tu szukałeś? klik
Five shots one hole
Awatar użytkownika
bogus-db
-#zasłużony2021
-#zasłużony2021
Posty: 95
Rejestracja: 31 sty 2012, 17:28
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: bogus-db »

Do AKhobby napisałem jeszcze przed dodaniem postu, bo widziałem że mają tam sporo części. Lecz narazie cisza więc próbuje dalej. Z arigunservice.pl mam pewien problem gdyż nie mogę wysłac e-maila, ale popróbuje jeszcze.
Awatar użytkownika
MetalSlug
Posty: 224
Rejestracja: 23 lut 2015, 6:30

Post autor: MetalSlug »

bogus-db pisze:(...) Z arigunservice.pl mam pewien problem gdyż nie mogę wysłac e-maila, ale popróbuje jeszcze.
To napisz pw do użytkownika hogan na "beżowym forum". Jeszcze chyba Senio naprawia wiatrówki marki Diana. Z nim też możesz nawiązać kontakt (poprzez to samo forum).
Obrazek
Awatar użytkownika
bogus-db
-#zasłużony2021
-#zasłużony2021
Posty: 95
Rejestracja: 31 sty 2012, 17:28
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: bogus-db »

Jak na razie poszukiwania idą marnie przez dwa dni dostałem tylko jedną odpowiedź od chłopaków z Cekaus ;( . Ale nadzieja umiera ostatnia mimo wszystko dziękuje za pomoc jaką dotąd otrzymałem.

[ Dodano: Sro 25 Mar, 2015 20:58 ]
Witam ponownie nie będę zakładać nowego tematu. Część którą chciałem dostałem o prywatnego sprzedawcy, gdyby miał ktoś kiedyś problemy z częściami do Diany to napiszcie do mnie ja przekieruje na tego sympatycznego człowieka.

Teraz mam 2 sprawę gdyż oksyda na mojej Diance pamięta jeszcze 87 rok, chciałbym ją odnowić czy jest na forum osoba która zajmuje się robieniem dobrej, grubej oksydy na gorąco? Jeśli tak to proszę o kontakt i orientacyjną cenę, sprzęt dostarczę czysty po piaskowaniu i wypolerowaniu papierami różnej gradacji. 8)
ODPOWIEDZ