Obrazek

Pro Sport - dobijak tłoka

Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pro Sport - dobijak tłoka

Post autor: kamazek »

Franz-007 pisze: 19 wrz 2019, 17:11 Zapamiętałem za to kanciastą dźwignię naciągu, wrzynającą się w moją dłoń i dodatkowo nie wyglądającą na zbyt wytrzymałą. Gdyby ktoś znalazł na to remedium to pewnie kupiłbym "Prosiaczka" ;) .
Chyba muszę zapytać się moich Kolegów z prosiakami, którzy strzelają z nich od kilku ładnych lat, jak oni to robią, że nie łamią im się te słabe wajchy od naciągania sprężyny :lol:

Mamut, spoko, luz :) nie takie było moje przesłanie, jak wspominałem coperka ;)
Też uważam, że strzelać to trzeba umić, ale fajniej sie to robi z miodnego karabina :lol:
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Franz-007
Posty: 36
Rejestracja: 09 maja 2007, 17:10
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Pro Sport - dobijak tłoka

Post autor: Franz-007 »

Kamazek popytaj tych kolegów. Jestem ciekawy jak to wygląda od strony praktycznej. Tylko bez ściemy i koloryzowania.
Kolego rokasa58 opisz jakbyś porównał cykl napinania sprężyny w LGU vs Prosport.
Bo na prawdę ten karabinek mi się podoba.
był Hatsan 80s
rokasa58
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 764
Rejestracja: 29 gru 2016, 14:09
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Re: Pro Sport - dobijak tłoka

Post autor: rokasa58 »

Franz-007 pisze: 19 wrz 2019, 18:29 Kamazek popytaj tych kolegów. Jestem ciekawy jak to wygląda od strony praktycznej. Tylko bez ściemy i koloryzowania.
Kolego rokasa58 opisz jakbyś porównał cykl napinania sprężyny w LGU vs Prosport.
Bo na prawdę ten karabinek mi się podoba.
W LGU napinanie jest miodnie , ale z PS-sa częściej trafiam :D. Spiner 20mm/34m( klęczak przy paliku).Większe cele przy tej odległości mnie nie interesują.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pro Sport - dobijak tłoka

Post autor: Qbuś »

:hm: Strzelam z "Prosiaka" już "parę lat" (ok. pół puszki śrutu na jedno "posiedzenie") i nie zauważyłem, że ta dźwignia jest taka strasznie kanciasta i wrzyna się w dłoń :lol: . Karabin ma 9 lat i 14J a "wajcha" wygląda i działa jak nowa (zresztą całe "bebechy" też). Do Prosporta trzeba się przyzwyczaić (dorosnąć) a odwdzięczy się celnością i nienaganną pracą 8) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
wojteketjow
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 381
Rejestracja: 16 cze 2018, 19:07
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pro Sport - dobijak tłoka

Post autor: wojteketjow »

Qbuś pisze: 19 wrz 2019, 20:51 :hm: Strzelam z "Prosiaka" już "parę lat" (ok. pół puszki śrutu na jedno "posiedzenie") i nie zauważyłem, że ta dźwignia jest taka strasznie kanciasta i wrzyna się w dłoń :lol: . Karabin ma 9 lat i 14J a "wajcha" wygląda i działa jak nowa (zresztą całe "bebechy" też). Do Prosporta trzeba się przyzwyczaić (dorosnąć) a odwdzięczy się celnością i nienaganną pracą 8) .
Jako, że również strzelam z prosiaka to mogę jedynie przytaknąć i dodać... święte słowa ;)
Pro Sport, HW30S i spora gromadka w klimacie westernu
Awatar użytkownika
Robert J
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 453
Rejestracja: 20 sie 2017, 16:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pro Sport - dobijak tłoka

Post autor: Robert J »

A Ja mogę powiedzieć że faktycznie ta wajcha Mnie też drażni :) ale to chyba kwestia przyzwyczajeniami .
Mam Gamo Replay 10 i nic wam do tego :PP
Lubiem DiscoPolo :gwizd: i zbieram na hulajnoge :)
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pro Sport - dobijak tłoka

Post autor: Qbuś »

Ciebie wszystko drażni, najbardziej "kuchnia" :PP .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Robert J
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 453
Rejestracja: 20 sie 2017, 16:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pro Sport - dobijak tłoka

Post autor: Robert J »

No tak nawet nie można wyrazić swojej opinii bo zaraz ci dowalą ,a potem się dziwią że pustki na forum aaahh :nie: nie ma co się już udzielać :/
Mam Gamo Replay 10 i nic wam do tego :PP
Lubiem DiscoPolo :gwizd: i zbieram na hulajnoge :)
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pro Sport - dobijak tłoka

Post autor: Qbuś »

Robert, to nie jest tak jak ci się wydaje. Strzeliłeś z prosiaka 5-10 razy i już masz o nim opinię ? ;)
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Robert J
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 453
Rejestracja: 20 sie 2017, 16:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pro Sport - dobijak tłoka

Post autor: Robert J »

Tak wystarczyło mi te dziesięć strzałów aby stwierdzić że ta wajcha mnie drażni , coś jeszcze :PP
Mam Gamo Replay 10 i nic wam do tego :PP
Lubiem DiscoPolo :gwizd: i zbieram na hulajnoge :)
Awatar użytkownika
kilo
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 302
Rejestracja: 10 wrz 2016, 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pro Sport - dobijak tłoka

Post autor: kilo »

Fakt jest taki że ta wajcha w prosiu żeczywiście jest jakaś nie ten tego. Strzlilem kilka razy mniej niż Robert i to wystarczyło do opinii mej :PP
3x Niemiec, Niemka, Amerykanka i Czeszka= :hm:
szczelać nie umim ale ftrafiam 8)
ninalken
-#zasłużony2020-21
-#zasłużony2020-21
Posty: 218
Rejestracja: 16 kwie 2015, 16:45
Lokalizacja: Poznań i okolice...

Re: Pro Sport - dobijak tłoka

Post autor: ninalken »

rokasa58 pisze: 19 wrz 2019, 6:54 ...pomysł z przegubową prowadnicą w LGU jest pomysłem Hogana cyt:LGU to dobry karabinek,tylko trzeba oddzielić spust od fabrycznej prowadnicy". Mojego nie zdążył zrobić,bo wylądował w szpitalu,to tyle.
Chyba nic straconego... z tego co widzę na FB to już dawno działa. Ludzie piszą, że wysyłają karabinki i wracają zrobione. Nawet korespondowałem z niektórymi więc info jak najbardziej potwierdzone.
Różne takie tam... stare ale z duszą ;)
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pro Sport - dobijak tłoka

Post autor: Qbuś »

Przepraszam :P

Nie dam więcej prosiaka dotknąć, nawet przez szmatę w rękawiczkach ! :lol:
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
kilo
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 302
Rejestracja: 10 wrz 2016, 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pro Sport - dobijak tłoka

Post autor: kilo »

Qbuś pisze: 20 wrz 2019, 12:23 Przepraszam :P

Nie dam więcej prosiaka dotknąć, nawet przez szmatę w rękawiczkach ! :lol:
Całe szczęście przynajmniej nie będzie się rozprzestrzeniać: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Afryka% ... 9Bwi%C5%84 :PP
3x Niemiec, Niemka, Amerykanka i Czeszka= :hm:
szczelać nie umim ale ftrafiam 8)
Franz-007
Posty: 36
Rejestracja: 09 maja 2007, 17:10
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Pro Sport - dobijak tłoka

Post autor: Franz-007 »

Dzięki koledzy za opinie. Wyciągnąłem dwa wnioski: 1.kto ma ten chwali; 2.kto tylko z niego strzelał ma podobną opinię do mojej. Generalnie jak widzę miłość wymaga ofiar. Chyba nie jestem na razie na to gotowy i "pomęczę się" jeszcze z moim LGU ;) .
był Hatsan 80s
ODPOWIEDZ