Obrazek

Skif Anics 3000

ogólne informacje o najpopularniejszych modelach wiatrówek
Awatar użytkownika
indian
Posty: 336
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: indian »

Z tą celnością to akurat ja miałem takie doswiadczenie,może to zależy o egzemplaża albo liho wie czego,jak to u ruskich :) ten akurat siał jak zbożem po polu.
powiem sczerze nie jest wart tych pieniędzy i nie polecam nikomu tego pistoletu ze względu na cenę i awaryjność
też anty reklamy nie użądzam ale z tym się zgodzę,za tę kasę można kupić napewno coś lepszego,mój funfel dał za tego skifa ponad 500 złociszy :zdziwko: .
moim zdaniem nie jet tyle warty.Na alledrogo stoją ponad 300 :zdziwko:trochę używane.
Sprzęcik do zabawy dla dzieci z nadmiarem kasy :D
Old Indian Never Die
Awatar użytkownika
hyena
Posty: 150
Rejestracja: 16 cze 2007, 18:33
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: hyena »

Największym problemem SKIFA jest brak osiowosci śrut-lufa (ruska tolerancja) i dla tego niektóre egzemplarze mają fatalną celność można to poprawić na iweb-ie są dokładne wskazówki co i jak.Ja zapłaciłem za swojego 600pln za głupotę trzeba płacić tak jest jak się człowik napali i nie czyta ale mimo wszystkiego jak się walnie 28 sztuk za jednym razem to radocha jest jak diabli mój tesciu tak strzelał ze wszystko na działce jest rozwalone i zastrzelone :lol:
Gdzie jest moja latajaca szabla z PCV
Awatar użytkownika
indian
Posty: 336
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: indian »

ale mimo wszystkiego jak się walnie 28 sztuk za jednym razem to radocha jest jak diabli
zwłaszcza jak się widzi jak szybko konczy się srucik w pudełku i naboje co2 :) i kasa leci jak woda.
Dlatego jestem fanem sprężynek :D
mój tesciu tak strzelał ze wszystko na działce jest rozwalone i zastrzelone
mam nadzieje że zastrzelone odnosiło się do przedmiotów martwych z natury choć te raczej trudno "zastrzelić" :?: :!:
Old Indian Never Die
Awatar użytkownika
hyena
Posty: 150
Rejestracja: 16 cze 2007, 18:33
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: hyena »

ale za radochę nie ma nic wymmiennego ,radość i nic więcej radość,radość i jeszcze raz :killer2: a tyle mankamentów no i co z tego wtedy nic nie jest ważne (chyba ze sie zatnie i wtedy o........ żesz.........ku............i może być sciana lub nie bo wszystko zepsute w najważniejszym momencie carramba)
Gdzie jest moja latajaca szabla z PCV
Awatar użytkownika
Daras
Posty: 626
Rejestracja: 14 mar 2007, 20:17
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: Daras »

Niestety Skif A 3000 to wielka porażka nie pistolet. Zmieniłem w nim już wszystko, poprawiłem osiowość poprzez podniesienie magazynka, z tego powodu musiałem podfrezować zamek, bo magazynek się nie mieścił. Aby magazynek wchodził wyżej poprawiłem jego zaczep. Po tych zabiegach myślałem że będzie ok, ale tak nie jest. Rozsiew na tarczy jest dalej spory. No więc zmierzyłem lufę i co się okazało? Okazało się że lufa jest nad kalibrowa :lol: 4,70 mm i pewnie w tym tkwi przyczyna jego niecelności, nie zaś w tym jak wszyscy sądzą nie osiowości lufy z magazynkiem. Podsumowując pistolet jest beznadziejny i nie nadaje się nawet do rekreacji.
Awatar użytkownika
indian
Posty: 336
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: indian »

Daras pisze:Podsumowując pistolet jest beznadziejny i nie nadaje się nawet do rekreacji.
Jakiś czas temu dołączył do mojej kolekcji taki S(k)IF :D dostałem go za dwa piwa od jakiegoś znajomego mojego teścia,system się zacioł i tak został.Narazie jeszcze przy nim nie dłubałem(mam go tylko od kilku miesięcy :lol: )Kiedy mam już się za niego zabrać to mi się odechciewa jakoś.Nigdy bym nie dał za ten pistol więcej niż trzy piwa ;) Celnoś na poziomie procy z gumy od majtek :lol:
Old Indian Never Die
Awatar użytkownika
Daras
Posty: 626
Rejestracja: 14 mar 2007, 20:17
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: Daras »

Jakiś czas temu dostałem od Piotra Hatsanowską lufę. Już kilka razy zabierałem się aby ją uciąc i dorobić do Skifa, ale jakoś zawsze brak zapału.
Awatar użytkownika
indian
Posty: 336
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: indian »

Wymiana lufki może faktycznie miała by sens i dała jakiś efekt.jak dopadnę gdzieś jakiś kawałek lufu to też poprubuję :) .Mam też zamiar przyciąć lufę w QB,może obetnę ciut więcej i starczy na Syfa :D
Old Indian Never Die
Awatar użytkownika
Mietek5
Posty: 2
Rejestracja: 31 gru 2008, 20:29
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Mietek5 »

Skif, to jest rzeczywiście i droga i zabawka. Natomiast uważam, że można go polecić osobom, które nie mają dobrych warunków do strzelania. Można go sobie zabrać do piwnicy, lub na strych. A strzelając cieszyć się nowoczesnym wyglądem, szybkostrzelnością i jeszcze pokręcić sobie przy szczerbince. Tylko wcześniej utrwalić nakrętki mocujące muszkę. Ja jeszcze lekko przetarłem silikonem elementy magazynka (bez rozbierania - przez otwory).
Można go chyba spokojnie trzymać załadowany CO2.
Wcześniej cieszył mnie ten duży rewolwer Crosmana, a le jak już się Clint Eastwood postarzał, to i mit tego rewolweru jakby przygasł :/

Więc już tak co do Skifa, to satysfakcja może być... i u mnie przynajmniej jest :)
Pozdrawiam
Haenel 303-Super, Łucznik wz.1970
Awatar użytkownika
crash85
Posty: 235
Rejestracja: 02 lut 2011, 18:54
Lokalizacja: Chełm

Post autor: crash85 »

koledzy odświeże temat,akurat posiadam takowego skifa ,potwierdzam ze czasem sie zacina ale tylko po nieumiejetnym zaladowaniu :D do opanowania. akurat ja mam celny egzemplarz,w garazu dystans 8metrow i w standardowej tarczy wycinam od 50gr do zlotowy co uwazam za niezly wynik,bez podporki :D
poza ty to silna sztuka i faktycznie mozna zostawic z zaladowanym co2,ja swoj mam obecnie miesiac i nie stracil na mocy a strzelalem z roznych srotow wlacznie z silverpointem i tez daje rade,ma moc :D
no i przyszedl czas na zmiany,mam na oku inny pistolet i chetnie odsprzedam w dobre rece swojego skifa,jak znajdzie sie chetny to pisac na pw
ZORAKI HP-01 ULTRA 5,5 + PROCA NA KAMIENIE
Awatar użytkownika
crash85
Posty: 235
Rejestracja: 02 lut 2011, 18:54
Lokalizacja: Chełm

Post autor: crash85 »

hmm,kolega pytal o anics skif A-3000,wiec moge sie wypowiedziec
kupilem pare miesiecy temu uzywany,rozebralem ,pooliwilem,poskladalem i pyk pyk pyk w piwnicy.kluczyk,srubokret i otwarte ustawione na 8m.sprzet jest celny!
nie trafiaja nim Ci którzy kiepsko celuja lub maja problem z naciaganiem spustu-kapke twardawy i "głęboki".co chodzi o śrut to strzelalem BB,h&n sport,pointed,wszelkie diabolo a nawet silverpointem-ten zamiata na nowej kapsule co2 az milo patrzec ,z paneli podlogowych wiory leca :D
ma tez swoje mankamenty,czasem ale jednak trafi sie ze tulejki ze srutami w magazynku ustawia sie nieosiowo z lufa i srut nie poleci,zatnie magazynek,bez paniki,nic strasznego,sytuacja zdarza sie tylko przy diabolo ale jest na to recepta-mianowicie wystarczy przy ladowaniu srutów do tulejek tym zestawowym popychaczem ustawic glebokosc a sam srut ladowac powoli zeby nie przelecial przez tuulejke,ma siedziec ciasno.

ogulnie pistolet fajny,realistycznie-w miare wyglada,dobry chwyt

jak kolega ma na niego ochote to kontakt na pw,mam sztuke na zbyciu.
Pozdrawiam
ZORAKI HP-01 ULTRA 5,5 + PROCA NA KAMIENIE
ODPOWIEDZ