Obrazek

Drobny powrót i parę pytań

ODPOWIEDZ
Emiel
Posty: 14
Rejestracja: 01 lip 2015, 18:53
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Drobny powrót i parę pytań

Post autor: Emiel »

Witam

Miło powrócić do zabawy po "latach" szczególnie ze Wrocławska scena dalej funkcjonuje :)

Mam parę pytań i potrzebuje waszej doświadczonej opinii :D
Jestem szczęśliwym posiadaczem Hatsana 90 ale ze względu na moja ładniejsza polówkę i męczące łamanie poszukuje jakiegoś PCP w miarę rozsądnych pieniądzach (tak wiem standard) a na pewno wartego swojej ceny. Liczę na wasze opinie i na to że niebawem na siebie gdzieś "wpadniemy" :)

Edit:
Myślałem ogólnie o Crosman-Benjamin WildFire 4,5 mm ale szybko mi to wybił znajomy z głowy :) (na szczęście) i ogólnie jakoś brak mi pomysłów - podoba mi się tylko system strzelania w tym Crosmanie ale zasięg zalecany do 10-15m wiec nie poszalejemy na tym... a w temacie PCP to jestem dość "lewy" niestety
Edit2:
Oko zawiesiło mi się nad Hatsan SemiAutoAction (INVADER AUTO) 4,5mm i pytanie w tym temacie bo widziałem na forum ze parę osób odradza Hatsany w temacie PCP nie warte zakupu ?
Awatar użytkownika
Januszpelle
Posty: 64
Rejestracja: 04 lis 2012, 21:26
Lokalizacja: Zalesie

Re: Drobny powrót i parę pytań

Post autor: Januszpelle »

Emiel pisze: 21 maja 2020, 21:04
.... widziałem na forum ze parę osób odradza Hatsany w temacie PCP nie warte zakupu ?

Ciekawi mnie ile osób powinno odradzić, żeby Cię przekonać, skoro to tylko "prę osób"?
Poza tym nie musisz trafiać ważne, że będziesz fajnie strzelał.

Poczytaj o S400
Dzięki karabinkowi HW 100 strzelanie znowu stało się przyjemnością, mimo podeszłego wieku :-)
Emiel
Posty: 14
Rejestracja: 01 lip 2015, 18:53
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Re: Drobny powrót i parę pytań

Post autor: Emiel »

Bardziej mnie ciekawiło dla czego Hatsan PCP to lipa bo każdy argument był "mówili ze nie warto, czytałem ze szkoda kasy" etc. Nie udało mi się znaleźć dosłownie żadnej merytorycznej recenzji Invadera (akurat w tym wypadku nakłoniło mnie automatyczne przeładowanie które jeśli się nie mylę niestety jest tylko w wersji FAC)
a że mam pewne specyficzne spaczenie szukam czegoś w "polimerach" albo szeroko rozumianym metalu niż drewnie (jakoś wyglądowo mnie odstrasza)
Dodam jeszcze że w miarę możliwości z magazynkiem
Niestety Rotex RM8 Varmint nie jest dostępny w wersji 4,5 mm z tego co widziałem w naszym cudownym kraju ale w razie "w" jakie zdanie wasze w tym temacie ?
Awatar użytkownika
Januszpelle
Posty: 64
Rejestracja: 04 lis 2012, 21:26
Lokalizacja: Zalesie

Re: Drobny powrót i parę pytań

Post autor: Januszpelle »

Ja kupowałem wiatrówki tylko po to, by strzelać.
Ty będziesz przerabiał, kupował coraz to nowe części i znowu próbował, by nieco się zbliżyć celnością do droższych wiatrówek. Cenowo wyjdzie wszystko o wiele więcej i mnóstwo godzin grzebania, na koniec nie sprzedasz to cudo, bo sam byś kupił taki już po przeróbkach, ale są za drogie i kółko się zamknęło. :D (to w wielkim skrócie)

Powiesz, że przyjemnie grzebać. Ok, ja wolę strzelać.
Dzięki karabinkowi HW 100 strzelanie znowu stało się przyjemnością, mimo podeszłego wieku :-)
Emiel
Posty: 14
Rejestracja: 01 lip 2015, 18:53
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Re: Drobny powrót i parę pytań

Post autor: Emiel »

To żeby wrócić do tematu (lubię grzebać ale od tego mam inne projekty i pomysły ostatnio grill z beczki 216l :) , w broni nie grzebałem jeszcze i raczej nie będę)
Jak przyjmiemy to założenie to coś godnego polecenia z magazynkiem ?
Mile widziana by była wasza opinia o Kral Puncher Jumbo/ KRAL Jumbo Dazzle bo trudno mi sobie wyrobić o nich opinie bazując na dostępnych recenzjach.
vird
Posty: 20
Rejestracja: 06 maja 2020, 16:16

Re: Drobny powrót i parę pytań

Post autor: vird »

Fajne, biathlonowe przeładowanie...reszta zagadka jak dla mnie :)
ODPOWIEDZ