Obrazek

Przeniesione z RUNDA 11 - GRUDZIEŃ (organizacyjne i takie ta

Zablokowany
Awatar użytkownika
Oko
Posty: 836
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:14
Lokalizacja: Bytom

Odp;RUNDA 11 - GRUDZIEŃ

Post autor: Oko »

Jaro pisze:Się chłopak zawstydził chyba troszkę :hm:

Nie, padł przed żoną na kolana i błaga o zgodę na objęcie tej fuchy. ;) :lol:
Jeśli nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się
przyzwoicie.
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

A jak to wygląda od strony technicznej? Czy Mamut nie będąc (jeszcze :lol: ) modem, ma takie uprawnienia? :hm:
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Nowe tematy może tworzyć każdy użytkownik. Na resztę potrzebne są uprawnienia moda.
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Może być problem (przynajmniej u mnie) z drukowaniem dodatkowych tarczek/celów, jeśli miałyby się często zmieniać.

P.S. To gdzie ten nieszczęsny bóbr ma kilzonę? W kółku, czy w kwadraciku?
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Hej.. no dzięki ale nie spodziewałem się takiego rozwoju sytuacji.. choć już czas najwyższy żeby się otrząsnąć i ogarnąć po nowym roku.

Za chwilę muszę dyrdać do roboty, ale w najbliższych paru dniach myślę że podamy terminy, a losowanie w czwartek wieczorem - tak, żeby był weekend na strzelanie i zapodawanie tarczek.

Nie wiem jak ze strona techniczną, ale MODelowanie czegokolwiek chyba nie będzie konieczne.
Jak się będziemy pilnować i nie będziemy sobie śmiecić w tematach z tarczami ( jak tutaj np.. :hihi: ) to ingerencja moderatora raz w miesiącu starczy żeby trochę uprzątnąć i zrobić mały update.. :hm:

Najważniejsza sprawa na teraz, to zamknięcie zeszłego sezonu, bo aż wstyd że się tym nie zajęliśmy!
Tu poproszę Tomka żeby pomógł to składnie ogarnąć..

Jutro się odezwę , mam nadzieje że już z jakimiś informacjami.
Piotrek.
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Dla mnie to jest bóbr i tego będę się trzymał :lol: Zresztą od "Bobrów" przylazł.... poza tym nie widzisz jego wielkiego ogona i tylnych łap... :PP
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
Oko
Posty: 836
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:14
Lokalizacja: Bytom

Odp; RUNDA 11 - GRUDZIEŃ

Post autor: Oko »

Taa jest, do bobra strzelał nie będę.

Mogę przywyknąć i jak pojadę do Góry, :lowca: to może się nieszczęście zdarzyć i liczebniść Beaverów
spadnie. No i kaplica. :zalamka: :lol:
Jeśli nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się
przyzwoicie.
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

Mamut górą :lol:
Popieram propozycję Danego żeby strzelać więcej niż jeden weekend.
Żona i dzieciak(i) więc może czasu nie być (tak było w zeszłym sezonie u mnie) a tak jak już będą dwa weekendy to co innego :hihi: (kurcze, tak dawno nie strzelałem że już nie pamiętam jak strzelnica wygląda)
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Słuchajcie.. to jak robimy z tymi datami.. Pierwszy czy drugi weekend.. albo - jak Dany zaproponował - cały miesiąc? czy może po Salamandrowemu - zaczynamy w pierwszy piątek miesiąca i dajemy czas na wlepienie tarczek do następnej niedzieli - czyli 10 dni w tym 2 łikendy.. się raczej każdy powinien w terminie zmieścić?
Trzeba się zdecydować, ale tak, coby potem nie mieszać w terminach :cisza:
No a co do Modowania to Zack jest modem przecież! Jak coś to pomoduje co trzeba, nie?
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

Piotrek, głosuję na dwa weekendy
Już teraz nie mam kiedy strzelać, a tak jakoś czas wygospodaruje.
Ale niech się reszta wypowie
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
Awatar użytkownika
novathor
Posty: 38
Rejestracja: 14 mar 2012, 20:02
Lokalizacja: Gdańsk / Śliwice
Kontakt:

Post autor: novathor »

Moim skromnym zdaniem idealnie by było cały miesiąc.
Myślę że frekwencja by znacznie wzrosła.
h90 + PP 3-12x42 AO
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Jestem za całym miesiącem. Teraz mam dużo czasu, ale gdy wrócę do pracy to niekiedy przez miesiąc karabinek leży w szafie.
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
lisek1-72
Posty: 178
Rejestracja: 28 sie 2011, 9:32
Lokalizacja: Nowogard

Post autor: lisek1-72 »

Ja też jestem za całym miesiącem.
Steyr Challenge + BE 6500 2.5-16x42
Awatar użytkownika
Oko
Posty: 836
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:14
Lokalizacja: Bytom

Odp;RUNDA 11 - GRUDZIEŃ

Post autor: Oko »

Podsumowując Wasze wnioski i by nie było wolnej amerykanki proponuję rzecz ująć np. w ten sposób:

REGULAMIN " TARCZA HFT "


1. Strzelanie „Tarczy HFT” preferuje się w każdy pierwszy weekend miesiąca. Dopuszcza jednak odstępstwo od preferowanego terminu z zastrzeżeniem, że zawodnik w dniu losowania zgłosi nowy odpowiadający mu termin (dowolne trzy dni w ramach danego miesiąca). Zawodnik ma prawo skorzystać takich prolongat raz w miesiącu i łącznie trzykrotnie w ciągu całego turnieju.
2. Losowanie dwóch odległości – dystansów przeprowadza sędzia zawodów w każdy pierwszy czwartek miesiąca i po godzinie 21 zamieszcza stosowne ogłoszenie na forum.
3. Turniej „Tarcza HFT’’ rozgrywany jest od 1marca i kończy się w lutym następnego roku.
4. Zawodnik zalicza wstępnie swoje trafienia wpisując w kwadracik znajdujący się prawym dolnym rogu tarczki odpowiednią cyfrę ( 0 – 1 – 2). Wpisanie przez sędziego na listę zbiorczą sumy wyników obydwu tarczek jest równoznaczne z zaliczeniem trafień.
5. Trafienie o najwyższej punktacji zalicza się tylko wtedy, gdy przestrzelina nie wykracza poza pierścień ograniczający pole trafienia 20mm – czarny pierścień. Trafienie za „0” pkt. zalicza się wtedy, gdy:
- w obrębie pola tarczki (duży kwadrat) brak przestrzeliny,
- w obrębie pola tarczki ( duży kwadrat) jest więcej niż jedna przestrzelina,
- przestrzelina przekroczyła zewnętrzny – największy pierścień tarczki.
6. Zawodnik strzela do tarczy „Tarcza HFT” (druk do ściągnięcia na stronie e-tawerna) oddając dwadzieścia strzałów z postawy dowolnej z wykorzystaniem palika HFT.
7. Zawodnik ma obowiązek do godziny 21 ostatniego dnia strzelań zamieścić (lub podać linka) na forum e-tawerna skany lub zdjęcia swoich tarczek. Zdjęcia lub skany tarczek muszą być tak wykonane, aby nie bylo wątpliwości przy ocenie przestrzelin.
8. Tarczka musi być opisana w ten sposób, aby znalazły się na niej dane: nik zawodnika, datastrzelania, marka karabinka, system (PCP lub sprężyna) marka celownika i nastawy ( powiększenie i A0), marka śrutu i kaliber, dystans.




To tyle, co wyczytałem i lepiej czy gorzej, ale zebrałem do kupy. Przeczytajcie i jeśli Wam odpowiada, to stary i nieaktualny regulamin wyrzućcie.

Oko :)
Jeśli nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się
przyzwoicie.
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Mam tylko uwagę do tego wpisu "zawodnik w dniu losowania zgłosi nowy odpowiadający mu termin ".
Z uwagi na wiele okoliczności, zaczynając od pracy po pogodę i obowiązki rodzinne, czasem trudno planować taki termin.
Byłoby luźniej, gdyby ustalić ostateczny termin zamieszczania tarcz, a dzień strzelania niech sobie każdy sam wybierze. W końcu to towarzyska konkurencja, a nie zawody sportowe, oparte na sztywnym regulaminie.

Taką mam propozycję, ale przyjmę stanowisko większości.
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Zablokowany